Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

STRADA projesi konut fiyatları 300 bin TL’den başlıyor

Lansmanı gerçekleştirilen STRADA projesi konut kampanyası, tüketicilerin gösterdiği yoğun ilgiye cevap verebilmek için uzatıldı.

GYODER’in 2017 Şubat ayında başlattığı konut seferberliği kapsamında yoğun ilgiye maruz kalan STRADA projesi, “60 ay yüzde 0 faiz” kampanyası uzatıldı.

Gayrimenkul sektörüne yeni bir hava getiren Akzirve, konut sahibi olmak isteyenlere birbirinden farklı seçenekler sunuyor. 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire türlerinin yer aldığı STRADA projesi KDV dahil 300 bin TL’den satışa sunuluyor.

PROJE HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Projeye gösterilen ilgiden memnuniyet duyduklarını ifade eden Akzirve CEO’su İbrahim Maasfeh, “Kasım 2016’da lansmanını yaptığımız ve üç etapta bitirmeyi planladığımız projemizin ilk etabında yer alan dairelerin yarısı şimdiden sahiplerini buldu. Ev sahibi olmak isteyenlere sunduğumuz ‘60 ay % 0 vade farkı’ kampanyamız yoğun talep gördü. Biz de STRADA’dan ev sahibi olmak isteyenlere 31 Mart’a kadar sunduğumuz kampanyamızı Nisan 2017 dönemi sonuna kadar devam ettirme kararı aldık” dedi.

İtalyanca’da ‘Cadde’ anlamına gelen STRADA’dan konut satın alanlar, sadece üst düzey malzeme ve işçilik kalitesiyle tasarlanan konsept projeli yepyeni bir daireye değil, caddeli bir yaşam alanına da kavuşmuş olacak.

PROJE HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN