Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Strada'da lansman dönemi fırsatları devam ediyor

Akzirve imzasıyla İstanbul'un gelişmeye devam eden bölgelerinden Bahçeşehir'de hayata geçirilen Strada'da lansman dönemi fırsatları 31 Aralık 2016'ya kadar uzatıldı.

Satışlarına 11 Kasım'da gerçekleştirilen lansman sonrasında başlanan Strada'da 300 daire sahiplerini buldu. Gösterilen yoğun ilgi sebebiyle yeni bloklarının satışıa da başlanılan projede, lansman dönemi fırsatları 31 Aralık 2016’ya kadar uzatıldı.

Toplamda 747 konutun yer aldığı Strada Bahçeşehir projesinin satışlarına yönelik bilgi veren Akzirve Gayrimenkul & Yatırım CEO’su İbrahim Maasfeh, "STRADA’nın lansmanını 11 Kasım’da gerçekleştirdik ve bir ay gibi kısa bir sürede 300 adet satış rakamına ulaştık. Projemize gösterilen ilgiden ve bize duyulan güvenden dolayı çok memnunuz. Lansman dönemine özel olarak sunduğumuz %1 peşinat avantajı veya 40 ay vade farksız ödeme imkânıyla, peşin ödemede yüzde 10 indirim gibi fırsatları 31 Aralık 2016’ya kadar uzatma kararı aldık" dedi.

Lansman dönemine özel fiyatların devam ettiği STRADA’da, 1+1’den 5+1’e kadar farklı daire seçenekleri yatırımcıların beğenisine sunuluyor.