Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Su Residence'te 205 bin TL'den başlayan dairelerde kişiye özel ödeme imkanı

Cebeci Yapı tarafından İzmir’in Çiğli ilçesinde yaşama geçirilen Su Residence projesinde yer alan 1+1 dairelerin fiyatları 205 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Türkiye’nin en yaşanılası şehirlerinden İzmir’e bağlı Çiğli’de Cebeci Yapı kalitesi ve güvencesiyle yaşama kazandırılan Su Residence projesinde yer alan 1+1 dairelerin fiyatları 205 bin TL’den başlıyor. Projede yer alan dairelerin tamamı 1+1 tipinde dizayn edildi.

Hemen teslim avantajı sunan projede büyüklükleri 47 metrekare ile 49 metrekare arasında değişiklik gösteren toplam 49 adet 1+1 tipinde tasarlanmış konuta yer veriliyor.

7 katlı tek blok şeklinde yükselen proje Cebeci Yapı tarafından İzmir’in Çiğli ilçesinde hayata geçiriliyor. Fiyatların 205 bin TL’den başlangıç gösterdiği Su Residence konut projesinden banka kredisi ile daire satın alınabiliyor.

Tüketicinin şartlarına uygun ödeme alternatifleri geliştirilen projede daire sahibi olmak kolaylaştırılıyor. Konutların hemen teslim edilebildiği Cebeci Yapı Su Residence konut projesi Çiğli’ye bağlı Balatçık Mahallesinde yaşama kazandırılıyor.

Katip Çelebi Üniversitesi’ne yakın konumu ile alıcının dikkatini çeken Su Residence konut projesi modern mimarinin güzel bir örneği olarak yükseliyor.

Merkezi konumu, uygun fiyatları ve kolaylıklı ödeme koşulları ile dikkat çeken proje aynı zamanda sunduğu sosyal olanaklarla da tüketicinin ilgisini çekmeyi başarıyor.

Cebeci Yapı tarafından İzmir Çiğli’ye bağlı Balatçık Mahallesinde konumlandırılan Su Residence projesinin sosyal imkanları ise şu şekilde sıralanıyor:

• Otopark
• Güvenlik
• Yüzme havuzu
• Sauna
• Fitness salonu
• Çocuk oyun alanları
• Yürüyüş alanları