Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sultanbeyli-Mecidiyeköy arası 1 saate iniyor

Pek çok alan gelişen Sultanbeyli’de, yeni metro hattı için geri sayım dönemi resmen başladı. Proje tamamlandıktan sonra Sultabyeli-Mecidiyeköy arası 67 dakikaya inecek.

Kültürden eğitime, ulaşımda sanata birçok alanda gelişmenin yaşandığı Sultanbeyli’de metro hattının temel atma töreni için tüm hazırlıklar devam ediyor. İlçedeki Hasanpaşa Saat Kulesi bölgesi ve Çeşme Köprülü Kavşağı'na durakların yerini belirten tabelalar yerleştirildi. Uzun süredir ilçe halkının merakla beklediği metro projesine ilişkin olumlu adımlar atılıyor. Bu bağlamda metronun temel atma töreni Mayıs ayı içinde gerçekleşecek.

Proje tamamlandıktan sonra Sultanbeyli’den metroya binen bir kişi; Çekmeköy’e 16, Ümraniye’ye 34, Kadıköy’e 54, Üsküdar’a 46, Yenikapı’ya 50, Taksim’e 57.5 ve Mecidiyeköy’e de 67 dakikada ulaşacak. Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin şunları söyledi: “İlçemizde ulaşım alanında son dönemde birçok güzel gelişme yaşandı. İETT ile yaptığımız görüşmeler sayesinde ilçemize gelen otobüs sayılarını ve sefer sayılarını bir hayli artırmıştık. Şimdi de ilçemize bu dönem içerisinde gelecek olan metro projesinin çalışmaları başlıyor. İstanbul Büyükşehir Belediye’mize teşekkür ediyoruz”dedi.

Kaynak: emlakkulisi.com