Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sur Yapı Antalya Turkuaz Etabı 107 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu

Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirilen Sur Yapı Antalya projesinin Turkuaz Etabında 107 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışlar star verdi.

Antalya’nın markalı konut projeleri ve gelişime açık yapısı ile son zamanlarda gözde haline gelen ilçesi Kepez’de sektöre kazandırılan Sur Yapı Antalya projesinin Turkuaz Etabında satışlar başladı. Sur Yapı Antalya Turkuaz Etabında fiyatlar ise 107 bin TL’den başlangıç gösteriyor.
Satışların başladığı Turkuaz Etabında her zevk ve bütçeye hitap edebilecek özelliklerde tasarlanmış 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış daire seçenekleri yer alıyor. Projede yer alan dairelerin teslimleri ise Aralık 2019 tarihinde gerçekleştirilecek.

1 milyon 300 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen projede toplam 19 bin konut yer alacak. Türkiye’de hayata kazandırılan günceldeki en büyük kentsel dönüşüm projesi olmasıyla dikkat çeken proje Sur Yapı ayrıcalığıyla inşa ediliyor. Antalya’nın Kepez ilçesinde Sur Yapı tarafından tasarlanan Sur Yapı Antalya projesinde yer alan Turkuaz etabında satışlar başladı.

1 milyon 300 bin metrekarelik toplam alanının 260 bin metrekaresi yeşil alanlar için ayrılan projenin Turkuaz Etabında bin 105 adet konut mevcut. 1+1’den 4+1’e konut tipi seçenekleri sunulan projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 55 metrekareden başlangıç göstererek 231 metrekare büyüklüğe kadar yükselebiliyor.

Fiyatların 107 bin TL’den başlangıç gösterdiği projeden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 20 oranında peşinat ödeyerek kalan konut bedelini banka kredisi kullanarak tahsil edebiliyorlar. Sur Yapı Antalya Turkuaz’da peşin alımlarda ise yüzde 10 indirim ayrıcalığı uygulanıyor.
Merkezi konumuyla dikkat çeken projenin yakınında tramvay bulunuyor. Sağlık kurumlarına, eğitim kurumlarına ve Teknokent’e yakın konumlanan projeden ulaşım akslarına erişim kolaylığı bulunuyor.

İnşa edilen tüm blokları su kenarında yer alan projenin sosyal olanakları da alıcıyı cezbetmeyi başarıyor. Yüksek değerli yatırım fırsatları sunan Sur Yapı Antalya Turkuaz projesinin yüksek prim sağlaması bekleniyor.

Sur Yapı Antalya Turkuaz Etabında yer alan sosyal olanaklar ise şöyle sıralanıyor:

• Güvenlik
• Açık yüzme havuzu
• Çocuk yüzme havuzu
• Süs havuzu
• Gölet
• Yürüyüş alanları
• Dinlenme alanları
• Aktivite alanları
• Çocuk oyun alanları
• Fitness salonu
• Yeşil alanlar