Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sur Yapı Antalya’da Turkuaz etabı satışa sunuldu

Dünyanın dört bir yanından talep gören Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi Sur Yapı Antalya’nın Turkuaz etabı satışa sunuldu.

Sur Yapı Antalya’da yaşayan toplam bin 400 aileye ev sahibi yaptı. Binlerce ailenin ev hayalini gerçeğe dönüştürmesine yardım eden Sur Yapı bin 105 konutluk Turkuaz etabını da satışa sunmuş olduğunu açıkladı.

Su kenarında başlayan yaşam ve medeniyeti temsil eden bin 105 adet bağımsız bölümden meydana gelen Turkuaz etabı da satışa sunuldu. Tanıtım öncesindeki dönemde ilk bin 400 dairede olduğu gibi yüzde 35 peşinat ve 1 yıl sonra yüzde 10 ara ödeme ile konut sahibi olma imkanı tanınan projede geri kalan konut bedeli ise vade farksız biçimde 36 ay tahsil edilebiliyor.

Ön satışlarına başlanan proje çok başarılı bir ön talep dönemini geride bıraktı. Sur Yapı Antalya dünyanın dört bir yanından talep yağmuruna tutuldu.

Öncede satışa sunulan bin 400 konutun çok kısa sürede satışlarının tamamlanmasının hemen ardından ön talep dönemi başlatılan Turkuaz etabı 57 binden fazla talep aldı. 36 ay vade yüzde 35 peşinat ve yüzde bir ara ödeme şeklinde sunulan cazip koşullar sayesinde konut sahibi olmayı kolaylaştıran projenin Turkuaz etabında toplam bin 105 adet daireye yer veriliyor.

Projede yer alan daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde tasarlandı. Her türlü ihtiyaca, her türlü zevke uygun üretilen konut seçenekleri sayesinde proje her kesimden geniş bir kitleye hitap ediyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 55 metrekare ile 231 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor.

Cazip ödeme koşulları sunulan Sur Yapı Antalya projesinin Turkuaz etabında da peşin ödemeyle konut alımlarında konut bedeli üzerinden yüzde indirim uygulanmaya devam ediliyor. Türkiye'nin en büyük kentsel dönüşüşm projesi olan Sur Yapı Antalya projesi Antalya'nın Kepez ilçesinde hayata kazandırılıyor.