Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sur Yapı Bahçekent projesinin ayrıntıları belli oldu

Sur Yapı'nın İstanbul'un gelişen yüzü Esenyurt Bahçekent'te hayata geçireceği yeni projesi için düğmeye basıldı. Projenin önümüzdeki günlerde lanse edilmesi bekleniyor.

Sur Yapı, İstanbul'un yatırım değeri yüksek alanlarında yeni projeler üretmeye hız kesmeden devam ediyor. Emlak Konut GYO'nun İstanbul Hoşdere 6. Etap ihalesini geçtiğimiz yıl kazanan şirket, 23 bin 264 metrekarelik arazi üzerinde konut ve ticari birimlerden oluşan yeni bir proje geliştirmeye hazırlanıyor.

Yaklaşık 149 milyon 350 bin TL yatırım bedeliyle yükselecek olan projede ÇED süreci başladı. Detayları henüz açıklanmayan projede toplam 755 konut ve 35 ticari birime yer verilmesi planlandı. İnşaat alanı 145 bin metrekare olarak belirlenen projenin ismine ise henüz karar verilmedi.

Toplam 6 bloktan oluşması beklenen Sur Yapı Bahçekent projesinde daire tiplerinin 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde olacağı tahmin ediliyor. Satışlarına kısa süre içerisinde başlanması planlanan projede hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.suryapi.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.