Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sur Yapı Excellence Koşuyolu'nda ilk 50 daire için büyük kampanya

Sur Yapı'nın yeni projesi Excellence Koşuyolu satışa çıktı. Fiyatların 900 bin TL'den başladığı projeden ev sahibi olmak isteyenlere avantajlı ödeme koşulları sunuluyor.

Sur Yapı, İstanbul'un en nezih semtlerinden Koşuyolu'nda konumlandırdığı Excellence Koşuyolu projesini 21 Şubat Salı günü düzenlenen basın toplantısıyla görücüye çıkardı. "Mükemmelliğe açılan kapı" sloganıyla yükselecek olan yeni projede konut, home ofis ve ticari birimlere yer veriliyor. 700 milyon TL'lik yatırım değeriyle yükselen Excellence Koşuyolu'nda toplam 184 daire ve 27 dükkan yer alıyor. 57 bin 700 metrekarelik inşaat alanına sahip olan proje 4 yatay blok ve bir kule bloğundan oluşuyor. Akıllı ev sistemleriyle donatılan Excellence Koşuyolu'nda 1+1 ve 2+1 home ofisler ile 3+1 dubleks ve 4+1 dubleks tipinde konutlar yer alıyor. Üst segmente hitap eden projede az katlı bloklarda home ofisler, kule bloğunda ise ailelere yönelik konutlar bulunuyor.

Projenin kule bloğunda yer alan 3+1’ler 204 metrekare ile 227 metrekare aralığında, 4+1’ler 246 metrekare ile 381 metrekare aralığında olup ferah bir yaşam alanı sunuyor. Proje yüksek kotta olduğu için projede bulunan daireler Kız Kulesi, Haydarpaşa, Adalar, Tarihi Yarımada ve şehir manzarasına hakim bir konumda bulunuyor. Apartman bloğu dışındaki diğer 4 blokta ise özellikle 57 metrekare ile 69 metrekare aralığında 1+1 ve 97 metrekare ile 156 metrekare aralığında 2+1 az katlı daireler ve home ofisler dikkat çekiyor. Bu home ofisler sahip oldukları ayrıcalıklar ile bölgenin nitelikli ve lüks ofis talebini karşılamayı hedefliyor.

"Konut sahibi olmak isteyenlere harika bir İstanbul panoraması yaşatacak"

Excellence Koşuyolu projesinin lansmanında konuşan Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, "Çeyrek asırdır mükemmele ulaşma gayretiyle çalışıyoruz. Excellence Koşuyolu projemizi de geldiğimiz bugünkü Sur Yapı tecrübesi ve uzmanlığı ile 'Mükemmelliğe Açılan Kapı' olarak görüyoruz. Sur Yapı’nın tam anlamıyla çeyrek asırlık deneyimini ortaya koyduğu Excellence Koşuyolu, ev sahibi olmak isteyenlerin yeni hayatlarına başlarken arayacakları tüm detayları bir arada sunuyor. Excellence Koşuyolu, Anadolu Yakası’nın en nezih semtlerinden biri olan ve şehrin tüm imkanlarını barındıran Koşuyolu’nda yer alıyor. Huzurlu sokakları, canlı şehir dokusu ve merkezi konumuyla Excellence Koşuyolu, Avrasya Tüneli çıkışı ve Marmaray’a yakınlığı ile adeta bütün İstanbul merkezlerine bir adım uzaklıkta bulunuyor. Güçlü lokasyonu nedeniyle tüm İstanbullulardan ilgi göreceğini düşündüğümüz projemiz Avrasya Tüneli’nin yanı başında, Acıbadem metro istasyonuna 300 metre mesafede ve metrobüs gibi tüm toplu taşıma araçlarına yalnızca yürüme mesafesinde… Excellence Koşuyolu’nda İstanbul’un Tarihi Yarımada manzarası evlere konuk oluyor. Tarihi Yarımada ve Adalar manzarasına hakim proje; batı cephesinden Tarihi Yarımada, güney cephesinden Kadıköy ve Haydarpaşa, doğu cephesinden Adalar ve Marmara Denizi, kuzey cephesinden Çamlıca manzaraları ile konut sahibi olmak isteyenlere harika bir İstanbul panoraması yaşatmaya hazırlanıyor. Excellence Koşuyolu ile bölgenin değerine değer katacak, samimi bir yaşam merkezi oluşturmaya çalıştık ve amacımıza da ulaştığımızı düşünüyorum" dedi.

Metrekare birim fiyatı ortalama 15 bin TL

İlk 50 konut için oldukça avantajlı fiyatlar sunulan Excellence Koşuyolu'nda daire fiyatları 900 bin TL'den başlıyor. Sur Yapı'nın konut seferberliği kapsamında yatırımcılarına sunduğu "Olur olur bal gibi olur" kampanyasına dahil edilen projeden sıfır peşinat ve sıfır faizle daire sahibi olmak mümkün. 240 ay vade imkanı da sunulan Excellence Koşuyolu projesinde metrekare birim fiyatı ise ortalama 15 bin TL seviyesinde.

Excellence Koşuyolu'nda yatırımcılar için tüm ayrıntılar düşünüldü

Yatırımcılarına 'mükemmele en yakın' hayatı vadeden proje Avrasya Tüneli'nin yanı başında konumlandırılıyor. Excellence Koşuyolu’ndan Avrasya Tüneli'ne girildiğinde Zeytinburnu - Topkapı yalnızca 15 dakika sürüyor. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Bağdat Caddesi'ne yakınlığıyla da dikkat çeken Excellence Koşuyolu projesinin sosyal donatı alanları arasında fitness, sauna, Türk hamamı, buhar odası, açık ve kapalı yüzme havuzları, aktivite alanları, lounge alanlar, çocuk oyun alanı ve SPA bulunuyor.