Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sur Yapı Ispartakule satışa çıkmaya hazırlanıyor

Sur Yapı'nın en yeni projesi Ispartakule'de hayata geçiriliyor. Ocak 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen proje için ön talep toplanıyor.

İstanbul'un yatırım değeri yüksek bölgelerinden projeler üreten Sur Yapı'nın en yeni projesi Ispartakule'de hayata geçirilmeye hazırlanıyor. Satışlarına önümüzdeki günlerde başlanması beklenen proje için ön talep toplama çalışmalarına başlandı.

Toplamda 327 konutun yer alacağı Sur Yapı Ispartakule'de 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlara yer veriliyor. Ocak 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projenin detaylarının önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. İStanbul'un en değerli mega projelerinden Kanal İstanbul'a komşu olması beklenen Sur Yapı Ispartakule kolay ulaşımı sayesinde sakinlerinin trafik sorununu ortadan kaldıracak.

Yapımı hızla devam eden Ispartakule metro istasyonuna yürüme mesafesindeki proje hakkında detaylı bilgi ve ön talep toplama formuna www.ispartakule.suryapi.com.tr adresinden erişilebiliyor.