Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sur Yapı, Kağıthane'de yeni bir projeye imza atıyor

Hayata geçirdiği projelerle yatırımcılara konforlu bir yaşamın yanı sıra karlı bir yatırımın da kapılarını aralayan Sur Yapı, Kağıthane'de yeni bir proje inşa edecek.

Son günlerini yaşadığımız 2016 yılında birçok projeye imza atan Sur Yapı, 2017'de de yatırımlarına devam ediyor. Kağıthane bölgesinde daha önce Axis İstanbul projesini hayata geçiren şirket, aynı bölgede konumlandıracağı yeni projesi için çalışmalara başladı.

İnşaatına 2017 yılının ilk çeyreğinde başlanması hedeflenen Sur Yapı Kağıthane projesinde konut ve ticari birimlere yer verilecek. Detaylarının henüz açıklanmadığı proje Kağıthane Cendere Caddesi üzerinde 7 bin 782 metrekarelik arsa üzerinde yükselecek. İki blok şeklinde hayat bulacak olan Sur Yapı Kağıthane projesinde 95 adet 1+1, 125 adet 2+1 ve 20 adet 3+1 olmak üzere toplam 240 konut ve 24 adet ticari ünite bulunacak.

Teslimlerine Haziran 2018'de başlanacağı tahmin edilen Sur Yapı Kağıthane projesinde daire fiyatları ve ödeme planlarının önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. Projeyle ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.suryapi.com.tr adresinden erişilebiliyor.