Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sur Yapı Koşuyolu görücüye çıkıyor

Sur Yapı'nın en yeni projesi Sur Yapı Koşuyolu'nun ayrıntıları önümüzdeki hafta gerçekleştirilecek lansmanda açıklanacak.

İstanbul'un yatırım değeri yüksek lokasyonlarında konut ve ofis projeleri üreten Sur Yapı'nın Kadıköy Koşuyolu'nda hayata geçireceği yeni projesi için geçtiğimiz günlerde ön talep toplanmaya başlandı. İstanbul Karting Park'ın 25 bin metrekarelik arazisi üzerinde yükselecek olan Sur Yapı Koşuyolu projesinde toplam 100 konuta yer verilecek. Alanları 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 tipinde dairelerin yer alacağı projenin basın lansmanı ise 30 Kasım Çarşamba günü Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Altan Elmas’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.

Aralık 2017'de teslimlerine başlanacak olan projede konutların metrekare birim fiyatlarının 6 bin dolardan başlaması bekleniyor. Ödeme planının henüz açıklanmadığı projenin satışlarına da basın toplantısından sonra başlanacak. Home ofis ve ticari birimlere de yer verilecek olan proje; Marmaray ve metrobüse yakınlığıyla trafik sorununu ortadan kaldıracak.

Çok kısa bir süre içerisinde tamamlanarak hizmete girmesi beklenen Avrasya Tüneli'ne yakınlığıyla da yatırımcısına yüksek oranda kazandırması beklenen Sur Yapı Koşuyolu hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.kosuyolu.suryapi.com.tr adresinden erişilebiliyor.