Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sur Yapı Lavender Sancaktepe'de ön satışlara başlandı

İstanbul'un yatırım değeri yüksek bölgelerinde projeler üreten Sur Yapı'nın yeni projesi Sur Yapı Lanvender Sancaktepe'de ön satışlar başladı.

Projelerine hız kesmeden devam eden Sur Yapı, Sancaktepe'de yeni bir projenin startını verdi. Sur Yapı Lavender Sacanktepe ismi verilen yeni projede lansman öncesi satışlara başlandı.

Çekmeköy-Sancaktepe metrosuna, TEM'e, Kuzey Marmara Otoyulu'na, hızlı tren hattına ve 3. Köprü Paşaköy gişelerine komşu lokasyonuyla yüksek prim vadeden Lavender Sancaktepe'de büyüklükleri 45 metrekare ile 195 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde toplam 535 daire bulunuyor. Dairelerin yanı sıra cadde mağazalarının da yer aldığı Lavender Sancaktepe projesinin Kasım 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Lansman öncesi döneme özel uygun fiyatlar ve avantajlı ödeme koşullarıyla yatırımcıya sunulan projede peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 10+10 oranında indirim uygulanıyor. Fiyatların 295 bin TL'den başladığı projede ilk 100 daire için 60 ay vade farksız taksit yapılıyor.