Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sur Yapı Maltepe'de yakında satışa çıkıyor

Sur Yapı'nın Anadolu yakasında konumlandıracağı yeni projesi için çalışmalar başladı. Maltepe'de yükselecek projenin 2017'nin ilk çeyreğinde satışa çıkması bekleniyor.

Hayata geçirdiği projelerle yatırımcısına kazandırmaya devam eden Sur Yapı, 2017'ye hızlı bir başlangıç yapıyor. İstanbul'un birçok noktasında konut projeleri inşa eden şirketin yeni rotasında Kağıthane, Koşuyolu, Sancaktepe ve Maltepe bulunuyor. Sur Yapı'nın 2017 yılı içerisinde satışa çıkarmayı planladığı projelerle ilgili çalışmalara ise geçtiğimiz günlerde başlandı.

Sur Yapı'nın Maltepe Başıbüyük Mahallesi'nde yükselecek yeni projesi Nish Adalar ve Kiptaş Adatepe Sitesi'ne komşu konumda yer alıyor. 21 bin 800 metrekare büyüklüğündeki arsa üzerinde inşa edilecek Sur Yapı Maltepe projesi 5 blokta toplam 330 konutun yanı sıra 5 ticari üniteden meydana geliyor. Tüm blokların 15 ila 18 katlı olarak tasarlandığı projenin inşaat alanı ise 60 bin metrekare.

Daire büyüklükleri, fiyatlar ve ödeme planının henüz açıklanmadığı projede daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı. Tüm dairelerin deniz ve Adalar manzarasına sahip oalcağı projeyle ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.suryapi.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.