Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sur Yapı, Sancaktepe’de yeni projesine start veriyor

Sur Yapı’nın Anadolu Yakası’nda inşa etmeye hazırlandığı Çelikel Konut projesinin Çevre Etki Değerlendirme (ÇED) süresi tamamlandı.

Sancaktepe’de 232 adet konuttan oluşan Çelikel Konut projesi, Sur Yapı imzası taşıyor. Son zamanlarda inşa ettiği konut projeleri ile sektöre canlılık getiren firma, Sancaktepe Çelikel Konut projesinde ticari ünitelere de yer verecek. Projede bunların yanı sıra 17 adet dükkan bulunacak.

Proje, 37 milyon TL yatırım bedeline sahip

37 milyon 840 bin liralık proje bedeli ile hayata geçirilecek olan Sur Yapı Sancaktepe Çelikel Konut Projesi, 17 bin 428 metrekarelik açık alana, 47 bin 300 metrekarelik toplam inşaat alanına sahip olacak.

232 konut, 17 ticari ünite bulunacak

232 adet konut, 17 adet ticari alan, sosyal tesis, otoparktan oluşacak Sur Yapı Sancaktepe Çelikel Konut Projesi 7 blok olarak yükselecek.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipinin bulunacağı proje, İstanbul ili Sancaktepe, ilçesi Samandıra Mahallesi Sekmen Caddesi mevkiinde inşa edilecek.

Sabiha Gökçen Havalimanı ve yapımı devam eden 3. Köprü Paşaköy gişelerine yakınlığı ile dikkat çeken Sancaptepe konut projeleri, Anadolu Yakası’nda bulunan ilçelere kolay ulaşım imkanı sunuyor