Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sur Yapı Şehir Konakları, Ümraniye'de yükselecek

Sur Yapı'nın yeni projesi olarak Ümraniye'de yükselecek olan Şehir Konakları'nda 208 daire yer alıyor. Projede fiyatlar 394 bin TL'den başlıyor.

Sur Yapı imzasıyla Anadolu yakasının gelişen bölgelerinden Ümraniye'de yükselecek olsn Şehir Konakları projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve bahçe dublekslerden oluşan 28 farklı tipte toplam 208 daire bulunuyor. 200 milyon TL yatırım değeriyle 13 dönüm arazi üzerinde yükselen projede konutların yanı sıra ticari alanlara da yer veriliyor.

Şehir Konakları'nın sosyal donatı alanları arasında spor alanları, zemin oyunları, tek pota basket sahası, masa tenisi, kapalı havuz, kadın ve erkek giyinme odaları, sauna, kafe, çim teras alanları, amfi oturma alanları, macera parkı ve açık hava şömine alanı bulunuyor.

Projeden daire sahibi olmak isteyen yatırımcılara yüzde 10 indirim sunulan projede peşin alımlarda yüzde 10 indirim daha uygulanıyor. 15 Ekim'e kadar geçerli olacak kampanya kapsamında projeden 60 ay 0,42 vade imkậnı ve 120 ay sabit taksit 0,70 vade ile ev sahibi olabilmek mümkün.

"Bölgeye yeni bir soluk getireceğimize inanıyoruz"

Projeyle ilgili bilgi veren Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, “Ümraniye’de 2012 yılında inşa ettiğimiz Metrogarden projesini 1,5 ay gibi kısa bir sürede satarak son derece memnun edici bir sonuca ulaşmıştık. 2014 Eylül ayında da modern bir mimariyle hizmete açtığımız, 8 milyondan fazla ziyaretçiyi ağırladığımız Metrogarden AVM ile de bölgeye değer kattık. Yeni inşa edeceğimiz konut projesi Şehir Konakları ile de bölgeye yeni bir soluk getireceğimize inanıyoruz. Bu projemiz de Metrogarden AVM’ye ve metro hattına sadece yürüme mesafesinde. Böylelikle sakinlerimiz otomobillerini dahi kullanmaya gerek duymadan kolaylıkla tüm ihtiyaçlarını giderebilecekler. Şehir Konakları konut projemize yakın konumda, 55 bin metrekare kapalı alana sahip, 400 yataklı Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi de çok yakında hizmete girmeye hazırlanıyor. Ayrıca Şehir Konakları konut projesine yakın konumda pek çok özel eğitim kurumu ve devlet okulu da yer alıyor” dedi.

Metro hattına 600 metre uzaklıkta

Şehir Konakları projesinin mimari yapısı ve merkezi konumuna da dikkat çeken Altan Elmas, “Şehirli bir konut projesi olarak tasarladığımız Şehir Konakları’nda, modern mimari anlayışını konak tarzıyla harmanladık. Az katlı mimari tercih ettiğimiz projemizi burada yaşamayı planlayanlara yönelik inşa ediyoruz. Modern mimariyle yorumlanmış konak tipi, az katlı, yatay mimarinin hậkim olduğu Şehir Konakları, şehirli ama içten ve samimi çehresini ortaya koyuyor. Ulaşımı da son derece kolay. Çevreyolu ile üç köprüye kolayca ulaşabilmek mümkün. 2017 yılının başında açılacak olan Üsküdar-Çekmeköy Metro Hattı üzerindeki istasyona yalnızca 600 metre uzaklıkta yer alıyor. Metrobüs ve otobüs hatlarıyla kesişen bu istasyon, Marmaray bağlantısıyla da Şehir Konakları konut projesini toplu ulaşımın merkezine taşıyor. Metro hattından hiç ayrılmadan Marmaraya direk bağlanarak kısa süre içerisinde Sirkeci’ye ulaşmak mümkün" dedi.