Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sur Yapı Vitrin ve Axis İstanbul'da teslimlere başlandı

Sur Yapı'nın Vitrin ve Axis İstanbul projelerinde teslimlere başlandı. Şirketin; Gölbahçe Evleri, Lavender, Bahçeyaka ve Şehir Konakları projelerinde satışlar sürüyor.

2016 yılını yatıırm yılı olarak ilan eden Sur Yapı; Gölbahçe Evleri, Lavender, Bahçeyaka ve Şehir Konakları projelerinin satışına devam ederken, Axis İstanbul ve Vitrin projelerinde de teslimlere başladı. 2016 Mayıs Axis İstanbul AVM’nin açılışını gerçekleştiren şirket, şimdi de A plus ofisleri teslim ediyor. Sur Yapı satış ve inşasını tamamladığı Vitrin projesinin teslimini ise taahhüt ettiği tarihten önce gerçekleştiriyor.

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas; “Ülkemizde yaşanan zorlu günlere çalışarak ve üreterek göğüs germeye devam ediyoruz. Ekonomide bazı güçlükleri aşmanın çok çalışmaktan geçtiğini biliyoruz. Özellikle de son dönemde ülkemizin yaşadığı sıkıntılara rağmen, iş hacmimizi artırarak, vaatlerimizi yerine getirerek ve hep ileriye bakarak aşmaya çalışıyoruz. 2016 yılı içerisinde şuana kadar 4 yeni projemizi duyurduk, İdilia ve Axis İstanbul AVM projelerimizi faaliyete aldık. Şimdi de Vitrin projemizi söz verdiğimiz tarihten yaklaşık 50 gün önce teslim ediyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

2016 yılında bin 800 konut, ofis ve ticari alan teslimi gerçekleştirdi

Sur Yapı, son 10 ayda Güneşli'de bulunan Corridor, Çekmeköy’de yer alan Tilia ve Sultanbeyli’de bulunan İdilia ile birlikte yaklaşık bin 300 konut ve ticari alanın teslimlerini gerçekleştirdi. 2016 Mayıs ayında açılışını yaptığı Axis İstanbul AVM’den sonra şimdide Axis İstanbul’un A plus ofislerinin teslimlerine başladı. Ayrıca yapımı tamamlanan Vitrin projesini taahhüt edilenden önce teslim edilmeye başlandı. Sur Yapı böylelikle 2016 yılı içerisinde bin 800 konut, ofis ve ticari alan teslimi gerçekleştirmiş olacak.

2017 yılında 3 projenin teslimlerine başlanacak

Sur Yapı, 2017 yılı içerisinde Bursa Nilüfer’de yer alan Marka Rezidans ve AVM projesini, Sultanbeyli’de bulunan İlkbahar projesini ve Güneşli’de inşa ettiği Mirage Rezidans ve Çarşı projesini teslim edecek. Şirket böylelikle 2017 yılında toplam 860 milyon dolarlık yatırım daha teslim etmiş olacak.