Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sur Yapı yeni projesi Yeşilmavi’de, lansmana özel yüzde 10 indirim fırsatı

Sur Yapı’nın Maltepe’de inşasına başladığı Yeşilmavi projesi, toplam 268 daire ve ticari alandan oluşuyor.

“Manzarası Mavi, Havası Yeşil” sloganıyla Sur Yapı tarafından satışa çıkarılan Yeşilmavi projesi, adalar manzarasını evinize getiriyor.

Yeşilmavi Maltepe, yeşil alanları, çam kokuları, deniz manzarası, sosyal tesisleri, ferah daireleri ve temiz orman kokusu ile modern ve huzurlu bir yaşam tarzı sunuyor.

İstanbul’un Maltepe ilçesinde yükselen Yeşilmavi projesi, hem yatırım yapmak hem de ev sahibi olmak isteyenlerin uğrak noktası haline geliyor. 50.018 metrekare inşaat alanına sahip projede toplam 268 daire ve ticari alanlar bulunuyor.

Lansmanı yapılan Yeşilmavi projesi, Bostancı - Adalar iskelesine 10 dakika ve Bağdat Caddesi’ne 5 dakika gibi kısa bir mesafede yer alıyor. Proje, kolay ulaşım yönüyle büyük ayrıcalık sunuyor.

Lansmana özel 60 ay 0 faiz

Yeşilmavi projesi ile açık ve kapalı sosyal alanlar, 2 adet kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, trekking yolu, dinlenme locaları, fitness alanı ve hobi odası gibi çeşitli sosyal donatılara kolayca erişebilirsiniz.

Sur Yapı yeni projesi Yeşilmavi’de, lansmana özel %10 indirimli fiyat sizleri bekliyor. Proje kapsamındaki daire fiyatları 454 bin TL’den başlayarak 1 milyon 641 bin TL’ye kadar artış gösteriyor. Üstelik 60 ay 0 faiz, 120 ay 0,45, 180 ay 0,74 ve 240 ay 0,79 vade oranlarından herhangi birini seçebilirsiniz.