Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sur Yapı’dan peşin fiyatına vadeli satış kampanyası

Sur Yapı; İstanbul ve Bursa’daki projelerinde 2018 kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında firmanın 12 projesinde peşin fiyatına vadeli satış imkanı sunuluyor.

Sur Yapı, toplam 12 projesinde kampanya başlattı. İstanbul’un 9 ilçesi ve Bursa’da hayata geçirilen projelerde peşin fiyatına vadeli satış imkanı sunuluyor.

KONUTLARDA PEŞİN FİYATINA VADELİ SATIŞ

Kampanya kapsamında konut sahibi olmak isteyenlerden yüzde 35 peşinat alınıyor. Altıncı ayda yüzde 15 ödeme yapılan projelerde 12, 24 ve 36’ıncı aylarda yüzde 7 vade farksız ödeme alınıyor. Kalan bedel ise Sur Yapı şirketinin bünyesinde 48 sabit vade farksız taksite bölünüyor.

Kampanya kapsamında yer alan projelerde fiyatlar 214 bin TL’den başlıyor. Fiyatlar projenin bulunduğu yere göre değişiklik gösterebiliyor.

Firmanın başlattığı peşin fiyatına vadeli satış fırsatı 30 Nisan 2018’e kadar geçerli olacak.

EXCELLENCE KOŞUYOLU: 856 BİN TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLAR

Excellence Koşuyolu projesi 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 seçenekleriyle Koşuyolu’nda hayata geçiriliyor.

Proje; tarihi yarımada, adalar, Kız Kulesi ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü manzarasıyla ön plana çıkıyor.

Konsept kafeleri ve doğal parklarıyla modern bir mahalle yaşantısı sunan Excellence Koşuyolu projesi Avrasya Tüneli çıkışın hemen yanında bulunuyor.

Projede; metro, marmaray, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü bağlantı yolunve E-5’e yakınlığıyla kolay ulaşım imkanı sağlanıyor.

TOPKAPI EVLERİ: 435 BİN TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLAR

Topkapı’da yükselen Topkapı Evleri projesi 3 ile 11 kat arasında değişen 8 bloktan oluşuyor. Proje, 49 ile 456 metrekare aralığında 56 farklı daire tipi ile oturumcusuna ve yatırımcısına alternatif sunuyor.

Projede bulunan 29 ticari alanın büyüklüğü ise 38 ile 760 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Topkapı Evleri, E5 otoyoluna ve Atatürk Havaalanı’na yakın konumda bulunuyor. Topkapı Fazılpaşa Caddesi’nde yer alan proje, metrobüs, marmaray ve Davutpaşa metro istasyonlarına yakınlığıyla projede yer alacaklara İstanbul’un her yerine kolay ulaşım imkanı sağlıyor.

TEMPO CİTY: 562 BİN TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLAR

61 ve 193 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 daireleriyle Tempo City, İstanbul’un merkezinde, AVM’ler, restoranlar ve iş merkezleriyle çevrili Maslak’ın yanı başındaki konumuyla öne çıkıyor.

Kağıthane’de hayata geçirilen Tempo City projesi Levent ve Mecidiyeköy’e sadece 5 dakika mesafede konumlanıyor.

Proje; hizmete girmesi planlanan Mecidiyeköy-Mahmutbey metro hattının Cendere İstasyonu’na yakın bir mevkide yer alıyor. Proje; Axis Kağıthane Alışveriş Merkezi’ne de komşu konumda.

YEŞİL MAVİ: 392 BİN TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLAR

Sur Yapı Yeşilmavi Maltepe’nin sahip olduğu Marmara Denizi ve adalar manzarasının yanı sıra, İstanbul’un merkezinde doyasıya orman havası alma imkanı da sağlıyor.

Yeşil Mavi projesi 19 katlı 4 blok üzerinde yükseliyor. Projede büyüklükleri 63 metrekare ile 527 metrekare arasında değişen 15 farklı seçenek yer alıyor.

Dubleks ve geniş teraslı dairelerin ön plana çıktığı Yeşilmavi, sahil yoluna, Bostancı- Adalar iskelesine 10 dakika ve Bağdat Caddesi’ne 5 dakika mesafede yer alıyor.

Yeşilmavi, kolay ulaşım yönüyle büyük avantajlar sağlıyor. Site içi sosyal yaşamı destekleyen açık ve kapalı sosyal alanlarda, yarı olimpik açık yüzme havuzu ve açık çocuk havuzu, 2 adet kapalı yüzme havuzu, açık ve kapalı spor alanları, çocuk oyun alanları, trekking yolu, dinlenme locaları, fitness alanı ve hobi odası yer alıyor. Ayrıca projede yatılı misafirlerin ağırlanabileceği konuk evleri ile destek birimler de bulunuyor.

ŞEHİR KONAKLARI: 400 BİN TL’DEN BAŞLAYAN PEŞİN FİYATLAR

Şehir Konakları 200 milyon TL yatırım değeriyle 13 dönüm arazi üzerine Ümraniye’de hayata geçiriliyor.

Şehir Konakları, İstanbul’un dört bir yanına hızlı şekilde ulaşım imkanı sunan, merkezi bir konumda yer alıyor. Proje; Üsküdar-Çekmeköy metro hattı üzerindeki istasyona yalnızca 600 metre uzaklıkta yer alıyor. Metrobüs ve otobüs hatlarıyla kesişen bu istasyon, marmaray bağlantısıyla da projeyi toplu ulaşımın tam merkezine taşıyor.

MUHİT: 375 BİN TL’DEN BAŞLAYAN PEŞİN FİYATLAR

Sur Yapı’nın Muhit ismini verdiği projesi 7 bloktan oluşuyor. Projede 68 ila 486 metrekare aralığında 32 farklı daire tipi yer alıyor. Yatay mimarisiyle dikkat çeken projede ayrıca günlük ihtiyaçların karşılanabileceği 98 ila 367 metrekare arasında değişen 12 ticari alan da bulunuyor.

Evlerin büyük bir kısmının iç avluya baktığı proje geniş yeşil alanları ile ailelere hitap ediyor. Muhit, Sancaktepe’nin en önemli ulaşım aksları üzerinde yer alıyor.

Muhit projesi Sabiha Gökçen Havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, TEM Otoyolu ve E5 bağlantı yollarına yakınlığıyla dikkat çekiyor. Proje, Üsküdar-Sancaktepe metrosunun Abdurahmangazi durağının da yakınında konumlanıyor.

LAVENDER: 360 BİN TL’DEN BAŞLAYAN PEŞİN FİYATLAR

Sancaktepe’de hayata geçirilen Lavender projesi; modern kimliği, şehirli ve gösterişli mimarisiyle, mavi ve yeşili birleştiren peyzajıyla öne çıkıyor. Proje; çeşitli sağlık ve eğitim kurumlarının yanı sıra Çekmeköy-Sancaktepe metrosuna, TEM’e, Kuzey Marmara Otoyulu'na, hızlı tren hattına ve 3’üncü Köprü Paşaköy gişelerine de komşu konumda yer alıyor.

Lavender’de geniş alışveriş caddesi yer alıyor. Bu alışveriş caddesi sadece projede yer alanlara değil Sancaktepe bölgesine de hizmet edecek. Böylece proje bölgede sosyal hayatın merkezi konumuna gelecek.

Ayrıca projede, yürüyüş parkurları, piknik alanları, açık yüzme havuzu, iki kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, amfi sahneleri, açık spor alanları, avlu bahçeleri, çardakları, Lavender kafesi, fitness alanı, saunası, hamamı, pilates odası, yoga salonu, hobi alanları ve yarı olimpik açık yüzme havuzu bulunan projede çocuklar için kurulacak oyun alanlarıyla da dikkat çekiyor.

BAHÇEYAKA: 290 BİN TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLAR

Avrupa Yakası’nın modern kent dokusuna sahip bölgesi Ispartakule’de 220 milyon TL yatırımla Bahçeyaka Ispartakule projesinin inşası devam ediyor.

Bahçekaya projesi Kanal İstanbul projesinin açıklanan güzergahına komşu konumda yer alıyor. Proje, Avrupa Otoyolu Ispartakule gişelerinin de hemen yanı başında bulunuyor.

Ispartakule metro istasyonuna yürüme mesafesinde yükselen Bahçekaya projesi, Kuzey Marmara Otoyolu’nun bağlantı yollarının yakınında yer alıyor.

Sağlık Kent, 3’üncü Havalimanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne de kolayca ulaşımın sağlandığı proje, Atatürk Havalimanı’na da çok yakın bir konumda yer alıyor.

GÖLBAHÇE EVLERİ: 330 BİN TL’DEN BAŞLAYAN PEŞİN FİYATLAR

Gölbahçe Evleri projesi 3’üncü köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu’na yakınlığıyla avantaj sunuyor. Kuzey ormanları, Paşaköy gişeleri ve TEM otoyolunun yanı başında bulunan Gölbahçe Evleri, Ataşehir’e de sadece 10 dakikalık mesafede konumlanıyor.

Gölbahçe Evleri, 100 dönümlük üniversite alanının hemen yanı başında yükseliyor. Ayrıca aynı zamanda 400 yataklı Sultanbeyli Devlet Hastanesi’ne ve ihale aşamasında olan metro hattına komşu konumda yer alıyor.ail

Gölbahçe Evleri; Körfez Geçiş Köprüsü ile İstanbul-Bursa-İzmir otoyolunun bağlantı yollarına çok yakın konumuyla dikkat çekmeyi başardı.

İLKBAHAR: 360 BİN TL’DEN BAŞLAYAN PEŞİN FİYATLAR

İlkbahar projesi Sultanbeyli’de hayata geçiriliyor. Proje Ataşehir’e 10 dakika mesafede bulunmasıyla da öne çıkıyor.

İlkbahar, uygun fiyatlı dubleks ve bahçe teraslı daireleriyle ön plana çıkıyor. Yeşilin her tonunun içinde yer aldığı İlkbahar projenin, birinci ve ikinci etabı dubleks ve farklı katlarda yer alan teraslı daireleriyle geniş aileler için eşi bulunmaz bir yaşam fırsatı sunuyor.

MARKA REZİDANS: 530 BİN TL’DEN BAŞLAYAN PEŞİN FİYATLAR

Sur Yapı’nın Bursa Nilüfer’de hayata geçirdiği Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi hızla yükseliyor.

Marka Rezidans projesi sosyal tesisleri, dağ manzarası, içerisinde sevilen ve seçkin ulusal ve uluslararası markalarının yer alacağı alışveriş merkezi ile dikkat çekiyor.

Sur Yapı Marka Alışveriş Merkezi, Bursa’da henüz mağazası bulunmayan dünyaca ünlü markaların tek buluşma noktası olma özelliğini taşıyacak.

Geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen ek yatırımla birlikte 650 milyon TL yatırım büyüklüğüne ulaşan Sur Yapı Marka Rezidans ve AVM projeleri; 373 lüks rezidans dairesi, home ofisleri ve alışveriş merkezinde bulunan 250 mağazasıyla Bursa’nın en prestijli karma projesi olarak ön plana çıkıyor.