Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sur Yapı'dan Sancaktepe'ye yeni proje geliyor

Türkiye'nin yatırım değeri yüksek bölgelerinden konut ve ofis projeleri inşa eden Sur Yapı'nın Sancaktepe'de hayata geçireceği yeni proje için çalışmalara başlandı.

İstanbul'un gelişmeye devam eden bölgelerinden Sancaktepe'de yeni bir proje hayata geçirecek olan Sur Yapı, çalışmalarına start verdi. 2017 yılının ilk çeyreğinde lanse edilerek satışa çıkarılması beklenen proje 18 bin 316 metrekarelik arazi üzerinde yükselecek. Teslimlerine Nisan 2018'de başalanacağı tahmin edilen projede konutlar ve ticari birimler yer alacak.

Toplam 290 konutun yer alacağı Sur Yapı Sancaktepe projesinin ismi, konut tipleri, fiyatları ve ödeme koşulları henüz açıklanmadı. Sinpaş Kelebekia ve Dumankaya Mozaik Evleri'ne yakın bir konumda bulunan Sur Yapı Sancaktepe projesinin detaylarının önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. Samandıra Mahallesi'ndeki Reysaş Lojistik arazisi üzerinde hayata geçirilecek olan proje az katlı mimarisiyle dikkat çekiyor. ÇED sürecinin başladığı projenin yatırım değeri 36 milyon TL olarak hesaplandı.