Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sur Yapı'nın 12 projesinde yüzde 20 indirim ve ayrıcalıklı ödeme imkanları sunuluyor

Üç büyük çatı kuruluşu tarafından hayata geçirilen konutta yüzde 20 indirim kampanyasına Sur Yapı 12 konut projesi ile destek veriyor.

Sur Yapı’dan tam destek gören konutta yüzde 20 indirim kampanyası 15 Haziran tarihine kadar 41 firmadan 150’yi geçkin konut projesinde sürecek. Kampanyaya tam destek veren Sur Yapı’da daire fiyatları 214 bin TL’den start alıyor. Sur Yapı’nın kampanya dahilindeki 12 projesinden konut satın almak isteyenler yüzde 20 indirim ve yüzde 5 peşinat imkanlarından faydalanabiliyor.

Türkiye gayrimenkul sektörünün üç büyük çatı kuruluşu GYODER, İNDER VE KONUTDER tarafından geliştirilen yüzde 20 indirim kampanyasına Sur Yapı 12 proje ile destek veriyor.

İstanbul'dak yer alan Bahçeyaka Ispartakule, Semt Bahçekent, Topkapı Evleri, Tempo City, Excellence Koşuyolu, YeşilMavi Maltepe, Muhit Sancaktepe, Lavender Sancaktepe, Gölbahçe Evleri, İlkbahar, Şehir Konakları ile Bursa Nilüfer'deki Marka Rezidans isimli Sur Yapı projelerinde yüzde 5 peşin, yüzde 0,98 konut kredisi faizi ve yüzde 20 indirim uygulanacak. Projelerden yüzde 5 peşinat ödeyerek konut satın alınabilecek. Geri kalan bedel ise 15, 12, 24 ve 36. aylarda ise yüzde 10 ödeme ile tahsil edilecek. 15 Mayıs 2018 ile 15 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında fiyat artışı olmayacak.

KONUTDER, İNDER ve GYODER tarafından geliştirilen konutta yüzde 20 indirim kampanyasının yanı sıra farklı ödeme seçenekleri de sunan Sur Yapı, kampanyaya ek olarak yüzde 5 peşinat verildiğinde şirket bünyesinden sağlanan finansmanla vade farksız taksitlendirme seçeneği de sunuyor. Yüzde 5 Sur Yapı projelerinde böylelikle peşinat ödemesi ve vade farksız şirket bünyesinde gerçekleştirilecek ara ödemeler sonrasında kalan bakiye yüzde 0,98 kredi faiz oranı ile 120 ay banka kredili olarak tahsil edilebiliyor. Konutların aylık taksitleri ise bin 500 TL'den başlangıç gösteriyor.

Sur Yapı’ın kampanyaya dahil ettiği 12 projede konutların yanı sıra ticari birimlere de yer veriliyor. Kampanyalı Sur Yapı projelerinde fiyatlar ise 214 bin TL’den start alıyor.

Fırsatların üst üste geldiğini ifade eden dSur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, "Özellikle gençlerin ve yeni evlilerin 214 bin TL fiyattan başlayan dairelerimizi yüzde 20 indirimli ve yüzde 5 peşinatla alma fırsatını değerlendirmelerini istiyoruz." dedi.

Devlet eliyle yapılan teşviklerden bahseden Elmas, "Bunu, yüzde 20 indirim kampanyası takip etti ve bahar havası başladı. 30 gün için çok cazip fırsatlar üst üste geldi. Özellikle gençleri ve yeni evlileri, 214 bin liradan başlayan dairelerimizi kampanya dahilinde sunduğumuz fırsatlardan yararlanarak konut almaya davet ediyoruz. Böylece talebi tabana yaymak istiyoruz” şeklinde konuştu.