Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sur Yapı’nın ‘5’i Bir Yerde’ kampanyası ile konut sahibi olmak çok kolay!

Gayrimenkulün lider isimlerinden Sur Yapı tarafından 2 şehirde 15 farklı projede koşulsuz şartsız 60 ay vade farksız sabit taksitle konut satın alma imkânı sunuluyor.

Sur Yapı güvencesiyle geliştirilen kampanya kapsamında 15 markalı konut projesinde peşinat ödemeden, banka kredisine ihtiyaç duymadan, ara ödeme yapmadan ve vade farksız konut sahibi olma imkânı sağlanıyor.

Ürettiği kaliteli ve lüks konutlarla sektörde sık sık adından bahsettiren Sur Yapı tarafından 2 şehir, 12 ilçede inşa edilen 15 markalı konut projesinde hayata geçirilen kampanya sayesinde peşinat ödemeden, ara ödeme alınmadan, vade farksız ve 60 ay sabit taksit ödemeleriyle konut satın alınabiliyor. Örneğin Sur Yapı projelerinden 300 bin TL değerinde bir konut satın almak isteyenler başka hiçbir şart aranmadan ayda 5 bin TL taksitle kira öder gibi daire sahibi olabiliyor. Tüketicilerin konut kredisi almasına da gerek duyulmuyor. Ödemeler firma bünyesinde tahsil ediliyor.

Kampanyaya dahil edilen 15 proje içinden birinden peşin ödeme ile konut satın alanlara da liste fiyatından yüzde 25 indirim olanağı tanınıyor.
‘5’i Bir Yerde’ sloganıyla duyurulan Sur Yapı kampanyası, İstanbul Avrupa Yakasında inşa edilen Semt Bahçekent, Bahçeyaka Ispartakule, Topkapı Evleri, Tempo City, Mirage Cadde Dükkânları, Axis İstanbul Ofis projelerini ve İstanbul Anadolu Yakasında inşa edilen Sancaktepe Lavender, Yeşil Mavi Maltepe, Muhit Sancaktepe, Excellence Koşuyolu, Şehir Konakları, Gölbahçe Evleri, İlkbahar, Exen İstanbul, Bursa´da yer alan Marka Rezidans projelerini kapsıyor.Kampanya kapsamında sunulan planda sabit taksitlerle,0 maliyetle ve vade farkı alınmadan konut satın alınabiliyor.

Sur Yapı tarafından belirlenen 15 proje için ikinci bir ödeme planı daha sunuluyor. İsteyen tüketiciler yüzde 20 peşinat ilk 1 ve 2. yıllarda yüzde 10’luk ara ödemeler ve geri kalan tutar için de 84 ay vade farksız taksitlendirme ile konut satın alabiliyor.