Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sur Yapı’nın Bursa ve İstanbul projelerinde yaşam başlıyor

Sur Yapı kalitesiyle Bursa ve İstanbul’a kazandırılan 3 farklı projede toplam bin 83 bağımsız birimde anahtar teslimleri start aldı.

Sektörün öncü isimlerinden Sur Yapı tarafından Bursa’nın Nilüfer ilçesinde hayata kazandırılan Marka Rezidans ve AVM ile İstanbul Anadolu Yakası Sultanbeyli’deki İlkbahar 1. Etap ve Güneşli projelerinde yer alan Mirage Rezidans ve Çarşı projelerinde yaşam başlıyor. Projeler yeni sahipleri ile buluşuyor.

Bursa ve İstanbul’da inşa edilen 3 farklı Sur Yapı projesinde yer alan bin 83 adet bağımsız birimde yaşamın başlaması için start verildi. Projelerde anahtar teslimleri başladı.

Sur Yapı kalitesiyle 750 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçirilen Bursa’nın markalı konut projeleriyle ivme kazanan ilçesi Nilüfer’de hayata geçirilen Marka Rezidans ve AVM, İstanbul Anadolu Yakası Sultanbeyli’de yer alan İlkbahar 1. Etap ile Avrupa Yakası’nda yükselen Mirage Rezidans ve Çarşı projelerinde bin 83 bağımsız birimde teslimler başladı.

Sektörde imza attığı kaliteli ve yatırım değeri yüksek projeleriyle her zaman adından söz ettirmeyi başaran Sur Yapı kalitesiyle hayata geçirilen projelerde yaşamın başlamasına sayılı günler kaldı. Merkezi lokasyonları ve ulaşım olanaklarının yanı başında konumlanmalarıyla hem yatırımcıdan hem de oturumcudan yoğun ilgi gören projelerdeki konutlar sahipleriyle bulaşacak.

Lüks yaşamın ve prestijin yeni adreslerinde yerlerini ayırtan teslimlerin başlamasıyla birlikte yeni adreslerinde yaşamın keyfini sürmeye başlayacaklar.

Gösterişli mimarileri, lüks detayları, merkezi lokasyonları ve alıcıyı cezbeden sosyal olanakları ile dikkat çeken 3 farklı proje yakın zamanda yatırımcısına yüksek kazanç sağlamayı vaat ediyor.

Sur Yapı tarafından Bursa'da ve İstanbul'da inşa edilen 3 projede teslimler başladı.