Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sur Yapı’nın Sancaktepe’ye kazandıracağı yeni proje eylülde satışa çıkıyor

Gayrimenkul sektörünün en önemli isimleri arasında yer alan Sur Yapı’nın İstanbul Sancaktepe’de hayata kazandıracağı proje eylülde satışa çıkıyor.

Gayrimenkul ve konut sektörünün en önemli isimleri arasında yer alan Sur Yapı’nın İstanbul Sancaktepe’de hayata kazandıracağı proje eylülde satışa çıkıyor.

Türk gayrimenkulünün lider isimlerinden Sur Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakasının son dönemlerdeki en popüler ilçelerinden Sancaktepe’de sektöre kazandıracağı projesi için hazırlıklar başladı. Sur Yapı Sancaktepe projesini eylülde satışa çıkarmaya hazırlanıyor.

Sur Yapı'nın Sancaktepe projesi Reysaş arazisi üzerinde yükseliyor

Sur Yapı İstanbul Sancaktepe’deki projesini görücüye çıkarmak için geri sayıma başladı bile! Sur Yapı’nın Sancaktepe projesi Reysaş GYO’nun arsası üzerinde inşa edilecek. Sur Yapı tarafından bölgede hayata kazandırılan bir diğer proje Muhit Sancaktepe de Reysaş arsası üzerinde yaşama kazandırılıyor.

Reysaş GYO KAP Açıklaması

Reysaş GYO tarafından KAP’a yapılan açıklama şöyle;

“Şirketimiz ile Sur Yapı Endüstri San.ve Tic.A.Ş. arasında imzalanan Gayrimenkul Satış Vaadi Sözleşmesi'ne istinaden; İstanbul Sancaktepe 6650 Ada 17 Parsel üzerinde yer alacak yeni konut projesi "Muhit"in satış süreci devam etmektedir. Sancaktepe 1975 Parsel üzerindeki projenin de 2018 yılının Eylül ayında satışa çıkması planlanmaktadır.”