Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Tac Premium’da ödemenin yarısı anahtar tesliminde

Kentsel dönüşüm ve markalı konut projeleriyle son zamanlarda sıkça adını duyuran Antalya’nın Kepez ilçesinde yükselen Tac Premium’da yüzde 50 ödeme anahtar tesliminde!

Son zamanlarda adından sıkça bahsettiren Antalya’nın Kepez ilçesi yepyeni bir konut projesine daha ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Samut İnşaat tarafından Antalya’nın en büyük konut projelerinden birine Kepez’de imza atılacak.

Fiyatların açıklandığı Tac Premium’da alıcıya kolaylıklar sağlanarak konut alma imkanı sağlanıyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere özel yüzde 40 peşinatın ardından 24 ay taksitle yüzde 10 ara ödeme ile konut sahibi olma imkanı sağlanıyor. Kalan yüzde 50’lik konut bedeli ise anahtar teslimlerinde tahsil edilebilecek.

Toplamda 319 konuta yer verilen projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış daireler bulunuyor. Projedeki dairelerin büyüklükleri ise 60 metrekare ile 160 metrekare aralığında tasarlandı.

Kira gelirlerinin en az bin TL ile bin 600 TL arasında olması beklenen projede fiyatlar ise 200 bin TL’den start veriyor. Projede 1+1 daireler 200 bin TL ile 240 bin TL arasında değişiyor. 3+1 dairelerin fiyatları ise 450 bin TL ile 550 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

7/24 güvenlik sistemleriyle korunacak olan proje sunduğu sosyal olanaklarla da hem oturumcuyu hem de yatırımcıyı cezbedecek gibi görünüyor.

Samut İnşaat’ın Kepez’de konumlandırdığı Tac Premium projesinin sosyal olanakları ise şöyle:

  • Kameralı güvenlik sistemleri
  • Güvenlik
  • Açık/Kapalı Otopark
  • SPA
  • Sauna
  • Türk hamamı
  • Fitness merkezi