Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Tahincioğlu ofis projelerini MIPIM'de sergiliyor

Gayrimenkul sektörünün liderlerini Fransa'nın Cannes kentinde buluşturan MIPIM Fuarı'na katılan Tahincioğlu, satışta olan 3 ofis projesini yabancı yatırımcıya tanıtıyor.

Fransa'nın Cannes kentinde düzenlenen dünyanın en büyük gayrimenkul fıarı MIPIM'de, Levent ve Ataşehir'de devam eden projelerini görücüye çıkaran Tahincioğlu, fuar süresince projelerinin tanıtımının yanı sıra ortak iş yapabilecekleri firmalarla da uzun süreli ortaklık görüşmeleri yapacak.

Fuarın Türkiye'nin dünyaya tanıtılması açısından büyük önemi olduğunu vurgulayan Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, “Gayrimenkul, Türkiye’de hızla gelişen ve büyüyen bir sektör. Tahincioğlu olarak her yıl geliştirdiğimiz projelerle sektöre değer kattığımızı düşünüyoruz. Sektör oyuncuları her yıl, çoğalarak bu fuarda yerlerini almalı. Hem ülkemizin bu konudaki iddia ve başarısını göstermek hem de yabancıların vizyonunu görmek açısından bu organizasyonlara katılım çok önemli” diye konuştu.

3 büyük projenin tanıtımı yapılıyor

Fuarda İstanbul Gayrimenkul Çadırı'nın büyük ilgi gördüğünü belirten Tahincioğlu, “Fuarların hem sektörü yakından takip etmek, hem de iş bağlantıları kurmak açısından önemi büyük. Birbirinden ayrıcalıklı üç önemli projemiz ile bu yıl MIPIM’e geldik.

Levent’te yer alan ve 2016’nın dördüncü çeyreğinde tamamlanmasını hedeflediğimiz Nidakule Levent ofis projemiz, 2017’nin birinci çeyreğinde teslimlerine başlayacağımız Nidakule Ataşehir Batı projemiz ve yine bizim için çok değerli olan Nidakule Finans Merkezi projemizi burada görücüye çıkarttık. Bu projeler kendi içinde benzeri olmayan, son derece nitelikli ve ayrıcalıklı projeler.

Nidakule Levent, Avrupa yakasının ilk tercih edilen iş merkezi bölgelerinden Levent’te inşa edilen, prestijli, A + sınıfı bir ofis projesi. Çevre ve kullanıcı dostu özellikleri sayesinde LEED Gold sertifikası adayı oldu. Metro ve AVM’lere yakın konumlanmış proje, 26 ofis katının yanı sıra, akıllı bina özelliğine sahip.

Nidakule Ataşehir Batı ise, Ataşehir’deki finans merkezine yakın konumuyla, A+ ofis projesi olarak inşası devam eden Nidakule Ataşehir Batı projemiz de, LEED Gold Sertifikası’na aday bir proje. Son projemiz ise İstanbul Finans Merkezi’nin içinde yer alan Nidakule Finans Merkezi projesi. Bu proje iş dünyasının önemli bir merkezi olma iddiasını taşıyor.” dedi.

Yeni projeler yolda

2016 yılı içerisinde yeni projelere de imza atacaklarını sözlerine ekleyen Tahincioğlu, bu yıl Kayaşehir, İstinye ve Bomonti projelerinin satışlarına başlayacaklarını belirtti. Tahincioğlu, projelerin toplam değerinin 6 milyar lira olduğunu ve önümüzdeki 3 yılda 10 milyar liralık 5 projeye imza atacaklarını dile getirdi.