Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Tahincioğlu’ndan 6 ayda 631 milyonun üzerinde ciro!

Konut ve inşaat sektörünün lider isimlerinden Tahincioğlu 2018 yılının ilk 6 aylık döneminde 429 bağımsız birim satarak 631 milyon 556 bin TL’lik ciro kazandı.

Sektörün lider isimlerinden Tahincioğlu kısa sürede rekor seviyede satış gerçekleştirerek çok yüksek ciro elde etti. Tahincioğlu tarafından 2018 yılının ilk 6 ayında toplam 429 adet bağımsız birimin satışı yapılarak 631 milyon 556 bin TL’lik ciro elde edildi.

Tahincioğlu Gayrimenkul 2018 yılının ilk yarısında 429 bağımsız bölümün satışını gerçekleştirerek konut satışlarından 631 milyon 556 bin TL’lik ciro elde etti.

Tahincioğlu’nun Emlak Konut GYO ortaklığında hayata kazandırdığı yapımı devam eden Nidapark Kayaşehir ve Nidapark İstinye projeleri de Emlak Konut GYO projeleri arasında en çok satan ilk 5 proje arasındaki yerini aldı.

Tahincioğlu Gayrimenkul’ün yüksek konut satış rakamlarına erişmesinde geçen mayıs ayında sektörün 3 büyük çatı kuruluşu GYODER, İNDER ve KONUTDER iş birliği ile başlatılan ‘Birlikten Güç Doğacak Türkiye Kazanacak’ çok büyük etkisi bulunduğu önemle belirtildi.

Yüzde 20 indirim ve yüzde 0,98 kredi faizi kampanyaları kapsamında Tahincioğlu 130 bağımsız bölüm ve 140 milyon TL’lik satış yaparak kısa sürede rekor rakamlara ulaşmayı başardı. Tahincioğlu’nun Nidapark Kayaşehir ve yine Nidapark İstinye projelerindeki satışları da Tahincioğlu Gayrimenkul’ü adeta rekora taşıdı.

2018 yılının ilk aylık dönemindeki şirketin başarısını değerlendiren Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu,

“2018 yılının ilk yarısını mevcut piyasa koşullarına rağmen satışlar açısından oldukça başarılı geçirdik. Emlak Konut GYO’nun açıkladığı ilk yarı satışlarına göre, Nidapark Kayaşehir ve Nidapark İstinye en çok satan ilk 5 proje arasında yer aldı” dedi.
Emlak Konut GYO ile ortaklaşa gerçekleşen Nidapark Kayaşehir, Nidapark Küçükyalı ve Nidapark İstinye projeleri ile ilk 6 ayda elde ettiği satış cirosunun da 535 milyon TL seviyesinde bulunduğunu bildiren olduğunu belirten Tahincioğlu, hayata geçirdikleri projelere çok yoğun talep aldıklarını söyledi.

10 binden fazla kişinin projeler hakkında bilgi almak üzere çağrı merkezlerine başvuru yaptığını belirten Tahincioğlu,

“Dijital kampanyalarımızda 1,3 milyar erişim sağladık. 2,8 milyon kişi web sitelerimizi ziyaret etti ve 10 bin 600 adet talep topladık. Bu yıl satış ofislerimizi 15 bin 500 kişi ziyaret etti. Projelerde çok özel ödeme koşulları ve faiz fırsatları sunduk. Bugüne kadar pek çok kişiyi mülk sahibi yaptık. Yükselen konut faizlerine rağmen tüm projelerde 60 ay yüzde 0 faiz kampanyası gerçekleştirdik. Sınırlı bir süre için ev sahibi olmak isteyenlere büyük bir fırsat sunduk” dedi.