Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Taj Yalova'da fiyatlar 114 bin 616 dolardan başlıyor

İhome İnşaat imzasıyla Yalova'nın en değerli bölgelerinden Çınarcık'ta yükselen Taj Yalova projesinden daire sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme planları sunuluyor

İstanbul'a yakınlığı ve sunduğu sakin yaşamla gayrimenkul yatırımcılarının son yıllardaki gözdesi haline gelen Yalova'da yükselen Taj Yalova projesinde daire satışları sürüyor. Tatilcilerin uğrak noktası Çınarcık'ta hayata geçirilen Taj Yalova projesi 5 bin 600 metrekarelik arsa üzerinde konumlandırılan 3 bloktan oluşuyor.

Toplamda 36 dairenin yer aldığı butik projede bin metrekarelik sosyal tesis alanı yer alıyor. Sosyal donatıları arasında çocuk oyun alanları, ibadet alanları, sauna ve yürüyüş parkurunun bulunduğu proje marinaya olan 250 metrelik yakınlığı ile yatırımcının dikkatini çekiyor.

Daire fiyatlarının 114 bin 616 dolar ile 599 bin 297 dolar arasında değişiklik gösterdiği Taj Yalova'da alanları 69 metrekare ile 329 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Yerli ve yabancı yatırımcının büyük ilgi gösterdiği projenin Ağustos 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.