Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Taksim 360'ta bahar kampanyası başladı

Taksim 360'ta yer alan sınırlı sayıda rezidans, lansmana özel olarak yüzde 5 peşinat ve 60 ay sıfır faiz imkanıyla satışa sunuldu. Projede ilk teslimler 2017’de yapılacak

Türkiye’nin kamu- özel sektör işbirliğinde gerçekleştirilen ilk ve en büyük kentsel yenileme projesi Taksim 360 projesinde teslimler bu yıl başlıyor. Satışların tüm hızıyla devam ettiği projenin merakla beklenen rezidans bölümü de geçtiğimiz günlerde avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışa çıktı. Stüdyo daireden 4+1’e kadar uzanan farklı ünitelerde toplam 90 rezidans ve 30 ofis, Mart sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında 60 ay sıfır faiz ve yüzde 5 peşinatla satışa sunuluyor.

Metrekaresi 15 bin TL'den başlıyor

Projeyle ilgili açıklama yapan Çalık Gayrimenkul Genel Müdür Yardımcısı Gonca Özgül, “Taksim 360’ı diğer projelerden ayıran en önemli fark, kendine has ruhu ve özel lokasyonu. Bu anlamda projemiz, Türkiye’nin kentsel yenileme alanında global prestij projesi olarak öne çıkıyor" dedi.

"İstanbul’un tam kalbinde yer aldığımız için yerli ve yabancı yatırımcıların dikkatini çekiyoruz. İstanbul’un kültür sanat faaliyetlerinin yaşandığı Pera bölgesine yürüme mesafesinde olmamız bir diğer büyük avantajımız" diye konuşan Özgül, sözlerine şöyle devam etti: "Taksim 360 içindeki tarihi caddelerde tasarladığımız konseptte; dünyaca ünlü global lüks markaları, restoranları, moda-sanat merkezlerini ve mimari-reklam tasarım ofislerini göreceğiz. İstanbul’un ruhunu böylesine hissedebileceğiniz eşsiz bir alternatif sunuyoruz. Yeni rezidans bloklarımızı yüzde 5 peşin, 60 ay sıfır faiz oranıyla satışa sunuyoruz. Sınırlı sayıda rezidans bloklarımızın metrekare fiyatlarını ilk defa bu kampanyaya özel 15 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıkardık."