Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Taksim Petek Residence'ta 50 ay vade farksız taksit fırsatı sunuluyor

DAP Yapı tarafından hayata geçirilen Taksim Petek Residence projesinden daire sahibi olmak isteyen yatırımcılara Ramazan ayına özel fırsatlar sunuluyor.

DAP Yapı'nın geçtiğimiz ay lanse ettiği Taksim Petek Residence projesinden ev sahibi olmak isteyenlere Ramazan ayı boyunca cazip fiyatlar ve uygun ödeme koşulları sunuluyor. Hemen teslim avantajıyla satışlarına devam edilen Taksim Petek Residence'da 112 rezidans, 15 ofis ve 5 mağaza bulunuyor.

Kampanya kapsamında Ramazan ayı boyunca 50 ay sıfır faiz avantajıyla satışlarına devam edilecek olan Taksim Petek Residence'da daire büyüklükleri 103 metrekare ile 239 metrekare arasında, ofislerin büyüklükleri ise 92 metrekare ile 142 metrekare arasında değişiyor. Projedeki ticari ünitelerin büyüklükleri ise 183 metrekareden başlıyor.

1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinin yer aldığı projede fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, toplantı odaları, sauna ve jakuzinin yanı sıra kişiye özel lüks rezidans hizmetleri sunuluyor. Lansman öncesi dönemde yüzde 58'inin satışlarının tamamlandığı Taksim Petek Residence'ın yatırımcısına yüksek oranda prim sağlaması bekleniyor.