Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

TANAP şantiyesinde kaza: 1 ölü, 1 yaralı

Azerbaycan üzerinden Edirne'ye ulaşacak olan TANAP'ın Erzurum şantiyesinde yaşanan kaza sebebiyle 1 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi ise yaralandı.

TANAP'ın Erzurum şantiyesinde iş makinesinin lastiğinin patlaması sebebiyle meydana gelen kazada bir kişi yaşamını yitirdi, bir kişi ise yaralandı.

Trans Anadolu Doğal Gaz Boru Hattının (TANAP) Erzurum'da bulunan şantiyesinde dün 15.45'te yaşanan kazada, şantiye işçilerinden 24 yaşındaki Ahmet Emirhan Yavuz hayatını kaybetti, Ömer Taşçı ise yaralandı.

Azerbaycan'dan gelerek Edirne'ye ulaşacak olan hattın inşaatında operatör olarak çalışan Ahmet Güden’in kullandığı iş makinesinin lastiği patladı. Patlamanın etkisi ile fırlayan jant şantiye bölgesinde taşeron işçi olarak çalışan Ahmet Emirhan Yavuz ile Ömer Taşçı’ya çarptı. Yavuz olay yerinde yaşamını yitirirken, yaralanan Ömer Taşçı ise hastaneye kaldırıldı. Yavuz'un cenazesi bugün ikindi vakti kılınan cenaze namazının ardından ilçe mezarlığında toprağa verildi. Kaza ile ilgili sorulturma başlatıldı.