Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Tarihi konut kampanyasına Sinpaş'tan büyük destek

Sinpaş, sektörde bir devrim olarak nitelendirilen 240 ay vadeli satış kampanyasına İstanbul, Ankara, Bursa ve Denizli’de yer alan 14 projesi ile katılıyor.

15 Temmuz sonrası sektörde yaşanan olumsuz havayı ortadan kaldırmak amacıyla başlatılan ikinci tarihi kampanya dün itibariyle başladı. Konut satın almak isteyenler için tarihi bir fırsat olarak görülen “240 ay vadeli konut satışı” kampanyasına 14 projesi ile destek veren Sinpaş GYO ve Sinpaş Yapı’nın; İstanbul, Ankara, Bursa ve Denizli’de yer alan projelerinde kampanya kapsamında toplam 3 bin konut en uygun vade ve ödeme koşullarıyla sunuluyor.

Cumhuriyet tarihinde bir ilk

Dövizle ilgili ciddi maliyet artışının yaşandığı ancak bu artışın fiyatlara yansıtılmadığı bu dönemde “240 ay vadeli konut satışı” kampanyası konut satın almak isteyenler ve gayrimenkul yatırımcıları için büyük bir fırsat sağlıyor. Tarihi kampanyada uzun vadeli ödeme seçeneği ile konut satışlarında önemli bir artış olması bekleniyor.

Sinpaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve GYODER Yüksek istişare Kurulu Başkanı Avni Çelik, "Markalı konut üreticileri olarak bizler ülkemizin güçlü birliği için bir kez daha hep bir aradayız. 15 Temmuz’dan sonra kampanya yapmıştık; 2017’de bunu egale ediyoruz. Döviz artışı nedeniyle bu yıl girdi maliyetlerimiz yükseldiği için konut fiyatlarında artış kaçınılmaz görünüyor. Ancak, bizler bu sıkıntıya rağmen tüm imkanlarımızı seferber ederek 2017 yılında da konutta satış rekoru kırmayı hedefliyoruz. Cumhuriyet tarihinde ilk defa bu kadar uzun vadeli 240 aya varan vadelerle konut satışı yapılıyor. Ev sahibi olmak isteyenler, böyle bir fırsatı kaçırmadan kira ödemek yerine artık 20 yıl vade ile konut satın alabilirler" dedi.

Her keseye uygun ödeme planı mevcut

Sinpaş, projelerindeki ödeme planlarını tüketiciye yine en özel ve en uygun koşullarla sunuyor. Kampanya ile konut sahibi olmak isteyenler 20 yıla varan vade ve birbirinden avantajlı ödeme seçenekleri iletarihi fırsatı kullanma şansına sahip oluyor. 120 ay için 0.45, 240 ay için 0.82’den başlayan faiz oranları ile ya da Sinpaş bünyesinde 100 aya varan avantajlı ödeme seçenekleriyle ev sahibi olmanın şimdi tam zamanı.

Kampanyada, Sinpaş Palas, Queen Central Park, Aydos Country, EgeYakası, Liva, Köyceğiz, Altınoran, Marina Ankara, Ege Vadisi, İncek Life, İncek Blue, İncek Green Aquacity Denizli ve Bursa Modern projeleri ile yer alıyor.