Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Tarkan eşine doğum hediyesi olarak Almanya’dan daire aldı

Tarkan, eşi Pınar Tevetoğlu’na doğum hediyesi olarak daire satın aldı. Tapusunu eşinin üzerine yapan Tarkan’ın satın aldığı daire Almanya Alzey’de yer alıyor.

Tarkan, eşi Pınar Tevetoğlu’na doğum hediyesi için kesenin ağzını açtı. Posta Gazetesi’nde yer alan habere göre ünlü pop yıldız, eşi Pınar Tevetoğlu’na doğum hediyesi olarak Almanya’nın Köln yakınlarındaki Alzey’de daire aldı. Tapusunu da eşi Pınar Tevetoğlu’nun üzerine yaptı.

Tarkan’ın tüm ailesi doğup büyüdüğü kasaba olan Alzey’de yaşıyor. Ailenin Alzey’de 3 milyon TL değerinde bir çiftlik evi var.

AİLESİNE KARŞI BONKÖRLÜĞÜYLE BİLİNİYOR

Tarkan ve eşi Pınar Tevetoğlu’nun Liya ismini verdikleri kızı 12 Temmuz’da Almanya Moerhs’te dünyaya geldi. Megastar Tarkan, ailesine karşı bonkörlüğüyle ön plana çıkıyor. Sanatçının Pınar Tevetoğlu’na aldığı hediyeler daha öncede dikkatleri üzerine çekmişti. 2016’da eşine 250 bin TL’lik tektaş alan Tarkan, 2017’de 800 bin TL’lik Range Rower cip, 2018’de de Almanya’daki bir AVM’deki mücevher mağazasından da 350 bin TL’lik pırlanta bileklik ve yakut küpe aldı.

TARKAN, TARABYA’DAKİ VİLLASINI DA YENİLEDİ

Tarkan, Pınar Tevetoğlu ve kızı ile Türkiye’ye dönme hazırlığında. Tarabya’daki villasında yenileme çalışmalarına başlayan Tarkan, kızı Liya’nın odası için kolları sıvadı. Villadaki klimalar, pencereler ve güvenlik kameraları yenilendi. Ayrıca sanatçının kızı için sipariş verdiği yatak odası ve mobilya takımları villaya geldi. Villanın güvenlik kamerası sayısı da artırıldı.