Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Tarlabaşı360, Katar Cityscape'te Körfez yatırımcısıyla buluşacak

Şehrin merkezi olarak kabul gören İstiklal Caddesi'ne paralel olarak uzanan konumuyla yatırımcının ilgisini çeken Tarlabaşı360 projesi Katar Cityscape'te sergilenecek.

Türkiye’nin kamu-özel sektör ortaklığında gerçekleşen ilk ve en büyük kentsel yenileme projesi Tarlabaşı360, Dubai'den sonra Katar'da da Arap yatırımcıya tanıtılacak. 26-28 Nisan'da gerçekleşecek Katar Cityscape'te yer alacak olan Tarlabaşı360 projesi, tarihi sokakları, mimari yapısı ve caddeleri ile Türkiye'nin vitrini olarak yatırımcıyla buluşacak.

Rezidans ve ofis alanlarından oluşan Tarlabaşı360 hakkında bilgi veren Çalık Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Feyzullah Yetgin, "Tarlabaşı360 çok büyük emek ve efor sarf ederek, oya gibi işlenerek İstanbul’un tam kalbinde hayat buluyor. Burası bir benzeri daha olmayan, ülkemizin kamu ve özel sektör işbirliğindeki ilk ve en büyük kentsel yenileme projesi. Biz bu bölgede alışılageldiği gibi rezidans ve ofis inşa etmiyoruz. Burada yok olmak üzere olan bir tarihi yeniden hayata döndürmeye, var olan bir hazineyi tekrar olabilecek en modern hali ile ülkemize kazandırmaya çalışıyoruz." dedi.

"Taksim, yabancı yatırımcı için çekim merkezi"

Körfez yatırımcısının ilk günden beri Tarlabaşı360’ı odağına aldığını vurgulayan Yetgin, "İstanbul yabancı yatırımcı açısından her dönem cazibesini koruyor. Taksim adeta bir çekim merkezi konumunda. Tarlabaşı360, İstiklal Caddesi’nin yanıbaşındaki konumu ile yabancılar için akla gelen ilk adres. Biz sadece rezidans, ofis yapmıyoruz, tarihi sokaklarımız, caddelerimizle gerçek manada bir yaşam konsepti vadediyoruz" dedi.