Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Tarlabaşı360, Katar Cityscape'te yoğun ilgiyle karşılaştı

Cityscape Fuarı'nın Katar ayağında Körfez yatırımcısıyla buluşan Tarlabaşı360, fuardan 100 milyon dolarlık ön anlaşma ile döndü.

Türkiye’nin kamu-özel sektör ortaklığında gerçekleşen ilk ve en büyük kentsel yenileme projesi Tarlabaşı360, 26-28 Nisan’da katıldığı Katar Cityscape’den 100 milyon dolarlık ön anlaşma ile döndü. Diğer taraftan Katar Ekonomi Bakanı Sheikh Ahmed Bin Jassim Al Thani projeyi tüm ayrıntılarıyla inceleyerek detaylı bilgi aldı.

"İlgiden memnunuz"

Fuarda konuşan Çalık Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Feyzullah Yetgin, “Tarlabaşı360 gerek mimarisi gerek lokasyonu gerek işçiliği ile bir benzeri daha olmayan ve olmayacak bir proje. Tüm bu özellikleri ile yerli ve yabancı yatırımcılar tarafından hem oturum hem yatırım açısından çok değerli görülüyor. Bunu son olarak Katar Cityscape’de bir kez daha görmüş olduk. Fuarda 300’ün üzerinde bireysel yatırımcı ile görüştük ve Katarlı bir yatırımcı ile 100 milyon dolarlık ön anlaşma sağlandı. Karşılaştığımız ilgiden son derece memnun bir şekilde Katar’dan döndük.” dedi.

Sanatın merkezi olacak

Tarihi değeri ve İstanbul’un merkezinde yer alması sebebiyle yerli ve yabancı yatırımcıdan büyük ilgi gören Tarlabaşı360 projesinde rezidans ve ofis alanları yer alıyor. Projede konutların ve ticari birimlerin yanı sıra sanat galerileri, restoran ve kafeler bulunuyor.