Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Tekfen İnşaat, ‘Business of the Year’ ödülüne layık görüldü

Tekfen İnşaat, Katar’daki başarılı inşaat çalışmalarından dolayı ‘Business of the Year’ ödülüne layık görüldü.

Türkiye ve Katar arasındaki stratejik ortaklığı güçlendirmek, daha etkin bir ticari işbirliği oluşturmak amacıyla 19-21 Nisan tarihleri arasında Doha’da gerçekleştirilen Expo Turkey by Qatar’da Tekfen İnşaat, “Altın Sponsor” olarak yer aldı. Türkiye’den Tekfen Holding’in yanı sıra QNB Bank, Turkuvaz Medya, Türk Hava Yolları, Kuzu Grup, CommercialBank - Abank ve Sheraton Doha'nın katıldığı etkinlik, Türkiye ve Katarlı katılımcıların yoğun ilgisiyle gerçekleşti.

Katar Expo’nun en büyük ödülü sahibini buldu

Tekfen Holding, Katar’daki başarılı projeleri sebebiyle Katar Expo’nun en büyük ödülü olan “Business of the Year” ödülüne layık görüldü.

Fuarda konuşan Tekfen Grup Şirketler Başkanı Osman Birgili “Katar, günümüz global piyasasında çalışılabilecek en doğru ülkelerden birisi. Biz de hayata geçirdiğimiz 7 projeyle ülkeye değer sağlıyor olmaktan büyük gurur duyuyoruz. 12 yıllık kesintisiz deneyimimiz bugün geldiğimiz noktada bölgeyi çok iyi tanımamız için bize önemli avantajlar sağladı. 2016 yılı sonunda imzaladığımız 2,1 milyar ABD Doları tutarındaki Al Khor Expressway ve 2017 başında imzaladığımız 343 milyon ABD Doları tutarındaki FIfth Precinct Stadium projeleri ile ülkedeki varlığımızı daha da güçlendirdik. Al Khor Expressway projesi, Tekfen İnşaat’ın 60 yıllık tarihinde tek seferde imzaladığı en büyük sözleşme olma özelliği ile de ayrıca büyük bir önem taşıyor.” dedi.