Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Tekfen Topkapı’da satışlar başlıyor

Başarılı bir ön talep dönemi geçiren Tekfen Topkapı projesindeki resmi satışların önümüzdeki ay yapılacak basın lansmanı ile birlikte start alması bekleniyor.

Tekfen Gayrimenkul tarafından İstanbul Avrupa Yakasının iş ve yaşam merkezi ilçelerinden Zeytinburnu Topkapı bölgesinde Maltepe Mahallesi sınırlarında konumlandırılan Tekfen Topkapı projesinde resmi satışlar için geri sayım başladı.

Merkezi konumu, sosyal olanakları ile dikkat çeken Tekfen Gayrimenkul imzalı Tekfen Topkapı projesinin önümüzdeki ay içerisinde sektör temsilcilerine, yatırımcılara ve basına tanıtılması gerçekleştirilen lansmanla birlikte resmi konut satışlarının da başlaması bekleniyor.

Henüz ön talep dönemi devam eden Tekfen Topkapı projesinde toplamda 333 adet konut yer alıyor. Projede yer alan konutlar farklı zevk ve farklı ihtiyaçlara hitap edebilecek şekilde 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanıyor. Projede yer alan konutların metrekare büyüklükleri ise henüz belli olmadı.

Anahtar teslimlerinin 2020 yılında yapılması beklenen Tekfen Topkapı projesi karma konseptte yaşama kazandırılıyor. Projede konutların yanı sıra dükkanlar da yer alıyor.

4 blok şeklinde yükselen Tekfen Gayrimenkul imzalı Tekfen Topkapı projesi İstanbul’un tam merkezinde çok özel bir konumda ve zengin donatılarla hayata kazandırılacak. İstanbul Avrupa Yakasının Zeytinburnu ilçesinde yer alan Maltepe Mahallesinde sektöre kazandırılacak olan Tekfen Topkapı projesinin sosyal olanakları ise şu şekilde sıralanıyor:

  • Kreş

  • Kafe

  • Güvenlik hizmetleri

  • 7/24 kameralı güvenlik sistemi

  • Kapalı otopark hizmetleri

  • Yürüyüş parkurları

  • Peyzaj alanları

  • Süs havuzu