Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Teknik Yapı 7 projesinde yüzde 20 indirim uyguluyor

Gayrimenkulün önde gelen isimlerinden Teknik Yapı ‘konutta yüzde 20 indirim’ kampanyasına 7 proje ile katıldı.

GYODER, KONUTDER ve İNDER ortaklığında hayata geçirilen ‘konutta yüzde 20 indirim kampanyasına Teknik Yapı 7 projesi ile katıldığını açıkladı. Kampanya kapsamında 15 Haziran 2018 tarihine kadar yüzde 5 peşinat yüzde 0,98 faizle konut sahibi olma imkanı sunuluyor. Buna ek olarak yüzde 20 indirim de uygulanıyor.

Türkiye gayrimenkul sektörünün üç büyük çatı kuruluşu tarafından başlatılan “Konutta yüzde 20 indirim kampanyası”na Teknik Yapı da 7 projesi ile dahil olduğunu açıkladı. Kampanya kapsamında yüzde 5 peşin yüzde 0,98 faizle konut sahibi olunabiliyor. Yüzde 20 indirim de ekleniyor.
Bu kapsamda yüzde 5 peşinat ödendikten sonra konut bedelinin 500 bin TL’ye kadar olan kısmında yüzde 0,98 faizle 120 vadeli kredi kullanılabiliyor. Konutun geri kalan tutarı ise şirket bünyesinden sağlanan imkanlar ile tahsil edilebiliyor. Kalan bedel 36 ay eşit taksitle ödenebiliyor.

Konutta yüzde 20 indirim uygulanmasını sağlayan dev kampanya 15 Haziran 2018 tarihine kadar geçerli olacak.
Teknik Yapı yüzde 20 indirim kampanyası kapsamına şu projelerini dahil etti:

Yücel Park, Deluxia Park Residence, Concord İstanbul, Uplife Kadıköy, Metropark, Evora İstanbul, Evora Denizli projeleri.

Konutta yüzde 20 indirim kampanyası hakkında görüşlerini paylaşan Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, “Birlikten Güç Doğacak, Türkiye Kazanacak” kampanyası süresince hiçbir projelerinde fiyat artışı yapmayacaklarını söyledi.
Hedeflerinin Ramazan ayı bitimine kadar 450 daire satmak olduğunu ifade eden Durbakayım, kampanyaya sadece 90 adet daireyi dahil ettiklerini belirtti.