Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Teknik Yapı teslime kadar kira ödemesi yapıyor

Teknik Yapı, Yücel Park Kartal, Uplife Kadıköy ve Deluxia Park Residence projelerinden daire satın alanlara teslim tarihlerine kadar kira ödemesi yapıyor.

Konut sektörünün lider isimlerinden Teknik Yapı çifte bayram yaşatacak bir kampanyaya imza attı. Teknik Yapı projelerinden daire satın alanlara teslim tarihine kadar kira ödetmiyor.

Teknik Yapı tarafından merkezi lokasyonlarda ve lüks özelliklerde hayata kazandırılan Yücel Park Kartal, Uplife Kadıköy ve Deluxia Park Residence projelerinden daire satın alan müşterilerine teslim tarihine kadar kira ödemesi yapıyor. Konut satın almayı kolaylştıran Teknik Yapı'nın üç projesinden konut satın almak isteyenlere bu fırsata ek olarak yüzde 10 indirim imkanı da sağlanıyor.

Yüzde 10 indirim, teslim tarihine kadar kira ödemesi desteği sağlayan kampanya Teknik Yapı tarafından İstanbul'un merkezi ve işlek noktalarında sektöre kazandırılan Yücel Park Kartal, Uplife Kadıköy ve Deluxia Park Residence projelerinde geçerli oluyor.

Konutta ikinci kampanyadan öönce atağa geçen Teknik Yapı İstanbul'un önemli noktalarında sektöre kazandırdığı üç projesinde yüzde 10 indirim, yüzde 5 peşinat ve ara ödemeli konut satın alma imkanı sunuyor. Teslim tarihine kadar kira yardımı yapan Teknik Yapı ara ödemelerden ve peşinattan geri kalan yüzde 65'lik bakiyeyi de kendi bünyesinde sağladığı finansman lie 72 ay süresince yüzde 0,98 sabit faiz oranı avantajı ile taksitle tahsil ediyor.

Teknik Yapı tarafından hayata kazandırılan Yücel Park Kartal, Uplife Kadıköy ve Deluxia Park Residence projelerinde teslim tarihine kadar kira desteği sağlanıyor. Buna ek olarak yüzde 5 peşiinat ve 72 ay yüzde 0,98 kredi faiz oranıyla taksitlendirme imkanı sunuluyor. Ayrıca yukarıda bahsi geçen üç projeden birinden konut satın alanlara yüzde 10 oranında indirim uygulanıyor.