Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Teknik Yapı, yeni kampanyaya tüm projeleriyle dahil oldu

Konutta yeni kampanyaya Teknik Yapı’dan tam destek geldi. Teknik Yapı, İstanbul’daki tüm projeleriyle “Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyasına dahil oldu.

“Türkiye İçin Kazanç Vakti” sloganıyla resmen başlayan konut kampanyasına Teknik Yapı’dan tam destek geldi. Teknik Yapı, 31 Ekim 2018’e kadar devam edecek olan kampanyaya İstanbul’daki tüm projeleriyle dahil olma kararı aldı.

PEŞİNAT YÜZDE 10’A İNDİRİLDİ, FAİZ 0.98 İLE SABİTLENDİ

“Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyasıyla birlikte konutların satış fiyatlarında yüzde 10 indirim uygulanmaya başladı. Peşinat ödemesi ise yüzde 10’a düşüldü. Kalan konut bedeli için ise 120 ay boyunca 0.98 faiz imkanı sunuluyor.

Konut sektöründe atılan bu adıma destek verdiklerini söyleyen Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, kampanyaya İstanbul’daki beş projeyle dahil olduklarını açıkladı.

DURBAKAYIM: VATANDAŞLARIMIZIN YANINDA YER ALACAĞIZ

Aile kavramına önem verdiklerini ifade eden Durbakayım sözlerine şu şekilde devam etti: Şirketimizden konut sahibi olanları müşteri değil, aile ferdi olarak görüyoruz. Şirket olarak, bu zor günlerde aile fertlerinin yanında yer almaktan mutluluk duyuyoruz.”

Teknik Yapı, İstanbul’daki Concord İstanbul, Uplife Kadıköy, Yücel Park Kartal, Deluxia Park Business, Deluxia Park Rezidans ile kampanyaya dahil oldu. Ayrıca şirketin Denizli’deki Evora Denizli projesi de Emlak Konut GYO ile birlikte kampanyada yer alıyor.

Teknik Yapı’nın Halk GYO ortaklığında İzmir’de hayata geçirilecek projesinin olduğunu hatırlatan Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, bu projenin de kampanyaya dahil olabilmesi için çalışmaları hızlandırdıklarını ifade etti.