Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Teknik Yapı Yücel Park Kartal'da fiyatlar 299 bin TL'den başlıyor

Teknik Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakasının en gelişkin lokasyonlarından Kartal’da hayata geçirilen Yücel Park Kartal’da fiyatlar 299 bin TL’den başlıyor.

Teknik yapı tarafından sektöre kazandırılan Yücel Park Kartal’da fiyatlar belli oldu. İstanbul Anadolu Yakasında iş ve yaşam merkezlerinden Kartal’da sektöre kazandırılan Yücel Park projesinde her zevke, bütçeye ve ihtiyaca uyum gösterebilecek şekilde tasarlanmış 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler yer alıyor.

20 bin 972 metrekare alan üzerine yayılan Yücel Park Kartal’da yer alan konutların fiyatları 299 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projede toplam 825 adet daireye, 17 adet ticari üniteye yer veriliyor. Projede konut alıcısına 1+1’den 4+1’e kadar geniş bir konut seçeneği sunuluyor.
156 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Teknik Yapı Yücel Park Kartal konut projesinde lansmana kadar yüzde 10 indirim fırsatı uygulanıyor.

Ön satışların başladığı proje İstanbul Anadolu Yakasının sürekli gelişen merkezi lokasyonlarından Kartal’a bağlı Orhantepe Mahallesi’nde hayata kazandırılıyor.

Proje tamamlandığında 2 bin 44 kişiye ev sahipliği yapacak. 825 adet konut ve 17 adet de ticari ünite bulunan Yücel Park Kartal projesi 10 blok şeklinde tasarlanıyor. Kartal Adliyesi’nin yanı başında yükselen projede ön satışlar yapılmaya başladı. Yücel Park kartal projesinin içinde 5 adet büyük park alanı yer alacak.

Kartal bölgesinin en aktif ve sosyal yaşamıyla dikkat çeken projelerinden biri olması beklenen Teknik Yapı projesi Yücel Park Kartal konut alıcılarına yüzme havuzundan fitness merkezine, saunadan buhar odasına, çocuk oyun alanlarından çok amaçlı spor alanlarına kadar birçok aktivite alanı sunuyor. Ayrıca proje içerisinde konut sakinleri için tasarlanmış hem açık hem de kapalı otoparklar yer alıyor.

Teknik Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakasının en merkezi ilçelerinden Kartal’da sektöre kazandırılan Yücel Park Kartal projesi konut alıcılarına çok geniş sosyal olanaklar sağlıyor. Hem konumu hem uygun fiyatları hem de nitelikli donatıları bölgenin en çok ses getirecek projelerinden biri olmaya aday Yücel Park Kartal konut projesinde ön satışlar alınıyor.

Yücel Park Kartal projesinin sosyal olanakları ise şöyle sıralanıyor:

  • Açık yüzme havuzu
  • Kapalı yüzme havuzu
  • Çocuk yüzme havuzu
  • Çocuk oyun alanları
  • Sauna
  • Türk hamamı
  • Fitness merkezi
  • Güvenlik
  • Kameralı güvenlik