Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Teknik Yapı’dan yüzde 25 avantaj sağlayan büyük kampanya

Konut sahibi olmak isteyenlere Teknik Yapı’dan kaçırılmayacak bir fırsat geldi. İki bakanlık tarafından başlatılan kampanya harmanlanarak ev sahibi olmak kolaylaştırıldı.

Teknik Yapı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından başlatılan “Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyası ile Maliye Bakanlığı tarafından başlatılan ‘’Enflasyonla Topyekûn Mücadele” programlarının avantajlarını tek bir çatı altında topladı. Böylece konut sahibi olmak isteyenlere Teknik Yapı tarafından toplamda yüzde 25 avantaj sağlanmış oldu.

İKİ KAMPANYANIN AVANTAJLARI TEK ÇATI ALTINDA

Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım; “Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyası kapsamında uygulanan yüzde 10 indirime ek olarak “Enflasyonla Topyekûn Mücadele” programı kapsamında açıklanan yeni ödeme planıyla artı yüzde 10 seviyesinde ek indirim yapılacağını açıkladı. Durbakayım; Her iki kampanyanın avantajlarını tek çatı altında toplayan yeni satış programı kapsamında yüzde 15 olan iki ara ödeme tutarının daha düşük olacağını da sözlerine ekledi.

TÜKETİCİYE YÜZDE 25 KAZANÇ FIRSATI

Umut Durbakayım, Teknik Yapı’nın yeni satış programı ile konut almak isteyenlerin dört yıl daha az borç ödeyeceğini ve toplam ödeme miktarından yaklaşık yüzde 25 daha fazla tasarruf yapacağını ifade etti. Durbakayım “Örnek vermek gerekirse 500 bin liralık bir daireyi almak isteyenler 120 ay sonunda ödemiş olacakları 640 bin TL’lik tutarı, yeni başlattığımız uygulamada 72 ay sonunda 485 bin TL olarak ödeyecek. Yaklaşık 155 bin TL avantaj sağlamış olacaklar. Yeni satış programımızla 700 bin TL’lik bir daire almak isteyen müşterilerimizin kazancı ise yaklaşık 217 bin TL olacak” dedi.

YIL SONUNA KADAR DEVAM EDECEK

Teknik Yapı’nın yeni ödeme planı firmanın tüm projelerinde geçerli olacak. Umut Durbakayım, kampanyanın yılsonuna kadar devam edeceğini ifade etti.