Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Teknik Yapı’nın Denizli’de inşa ettiği ödüllü Kültür Merkezi hizmete girdi

Teknik Yapı’nın Denizli’de inşa ettiği Kültür Merkezi görkemli bir açılışla hizmete girdi. Kültür Merkezi, sunduğu olanaklar ile şehrin birçok ihtiyacını karşılayacak.

35 milyon TL’lik yatırımla Teknik Yapı tarafından Denizli’de hayata geçirilen Kültür Merkezi, görkemli bir açılışla hizmete girdi. 8 dönüm arsa üzerinde yükselen Kültür Merkezi, En İyi Sosyo-Kültürel Projesi ödülüne sahip.

DENİZLİ KÜLTÜR MERKEZİ ÖZELLİKLERİYLE ÖNE ÇIKIYOR

Denizli Kültür Merkezi, özellikleriyle öne çıkıyor. Kültür Merkezi’nde bir adet 500 kişilik tüm gereksinimlere cevap verebilen nikah salonu, bir adet 703 kişilik tiyatro, konferans, nikah gibi organizasyonlara hizmet verebilen çok amaçlı salon ve önünde yaklaşık bin metrekarelik merasim alanı yer alıyor. Aynı anda 3 nikah salonu ve çok amaçlı salonların hizmet verdiği Denizli Kültür Merkezi’nde ayrıca VIP bölümü, salon, çalışma odaları ile 222’si kapalı, 28’si açık olmak üzere 250 araçlık otopark bulunuyor. Projede kafeteryalar ile erkek ve kadınlar için mescit de yer alıyor. Diğer yandan proje, peyzaj için ayrılan 3.8 dönümlük alanıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

GÖRKEMLİ BİR AÇILIŞLA HİZMETE GİRDİ

Teknik Yapı tarafından Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçilen Denizli Kültür Merkezi, görkemli bir açılışla hizmete girdi. Açılışa; Denizli Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşılıoğlu, Emlak Konut Genel Müdür Yardımcısı Sinan Ayoğlu, Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım ve Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım katıldı.

Şehre yakışan bir eser inşa etmekten gurur duyduklarını söyleyen Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, Denizli’nin kültürel zenginlik açısından dünya sayfalarında önemli bir yere sahip olduğunu vurguladı. Durbakayım; “Teknik Yapı olarak bu özel ve güzel şehrimizdeki kültür sanat etkinliklerine ev sahibi yapacak bir eser kazandırmaktan gurur duyuyoruz” diye konuştu.

Durbakayım, Kültür Merkezi’nin yapılması talimatını veren Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kuruma teşekkürlerini sunarken sosyal sorumluluk kapsamında ödül sahibi olan projenin içinde yapılacak etkinlikler ile daha nice ödüller kazanacağına inandığını sözlerine ekledi.

HER İHTİYACA CEVAP VEREBİLECEK ŞEKİLDE TASARLANDI

Nüfusun arttığı Denizli’de her ihtiyaca cevap verebilecek şekilde tasarlanan Kültür Merkezi; bünyesinde bulunan çok amaçlı salonda tiyatro, sinema, tanıtım, konferans, toplantı, seminer, gösteri, konser gibi birçok etkinliğe ev sahipliği yapabilecek.

Kültür Merkezi’nin 3 farklı ana giriş noktası bulunuyor. Bu sayede aynı anda 3 farklı bölümde 3 farklı organizasyona ev sahipliği yapılabiliyor. İç mekandaki fonksiyonel bağlantılar sayesinde ise 3 salon aynı anda da kullanılabiliyor.