Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Teknolojinin etkisiyle yatak odalarındaki konfor artıyor

Loda Mobilya yatak odalarındaki konforu arttırmak için teknolojiden faydalanarak yeni bir koleksiyon geliştirdi.

Beğeni düzeyi ve beklentileri yüksek kişilere yönelik seçkin tasarımları, sunduğu hizmet kalitesi ile çalışmalarına yön veren Loda Mobilya, koleksiyonlarıyla da farkını ortaya koyuyor. Günümüzde yatak odalarımız, günün tüm yorgunluğundan arındığımız, dinlendiğimiz yaşam alanlarımız haline geldi. Dolayısıyla yatak odalarımızın daha konforlu olmasını istiyoruz. Kullanıcılarının beklentilerini tasarımlarına yansıtan Loda Mobilya, konfor anlayışını yeni koleksiyon ürünü olan Sır Yatak Odası ile yeniden yorumladı.

Yatak Odasında Tv Keyfi

TV’li ve TV’siz olmak üzere iki ayrı kullanım sunan Sır yatak odası, keyifli kullanımının yanı sıra, hem şık hem de ergonomik bir yapı sunuyor. Farklı ihtiyaçlar düşünülerek oluşturulan tasarımda; yatak başındaki Led ışıklandırma sistemi, hem ortama sıcak bir atmosfer sağlıyor, hem de kitap okuma ışığı olarak kullanılabiliyor.

Sürgülü kapaklı gardıropta kullanılan füme rengi aynalar ortama derinlik katarken aynı zamanda ışığı da dengeliyor. Sır Komodin ve Şifonyer ise, özel metal üzeri ahşap kaplama ayakları ile sağlamlığı tanımlıyor. Yerli ceviz ahşap aksam malzeme kullanılarak üretilen komodinler, ahşabın doğallığını yatak odanıza getiriyor.