Validebağ Konakları
1 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay覺
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay覺
Yedi Mavi
4 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay覺
Kordon İstanbul
6 Ay Sonra Teslim
Kordon İstanbul İstanbul Avrupa / Kağıthane 295.000 TL - 1.840.000 TL Proje Detay覺

TEM 34’te vade farksız taksitlerle kişiye özel ödeme imkânı

TEM 34 projesinde hayata geçirilen bahar kampanyası kapsamında vade farksız taksitlendirme seçeneği ve kişiye özel ödeme imkanları sunuluyor.

İstanbul Avrupa Yakası İkitelli lokasyonunda sektöre kazandırılan TEM 34 projesinde bahar kampanyasına start verildi. Kampanyada vade farksız taksit imkanıyla kişiye özel ödeme alternatifleri sunuluyor.

Eşbah Yapı Yatırım ve Ak Yapı iş birliğinde yaşama geçirilen TEM 34 İkitelli projesinde kampanya kapsamında vade farksız taksit ve kişiye özel ödeme alternatifleri ile alımlar kolaylaştırılıyor. İstanbul kentinin üretim, depolama ve showroom gereksinimleri dahilinde düzenlenen yenilikçi proje TEM 34 İkitelli projesi İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde konumlandırıldı.

Büyüklükleri 100 metrekare ile 25 bin metrekare arasında değişen depo alanlarına yer verilen TEM 34 İkitelli projesi toplam 120 bin metrekare kapalı alana sahip. Dev projede toplamda 275 adet bağımsız birime yer veriliyor.

Kentin üretim ve depolama ihtiyaçlarına karşılık verebilmek için hayata kazandırılan TEM 34 İkitelli projesinde her işyerini tır girişini, 7 metre kat yüksekliğini yüksek elektrik enerjisini ve ağır yük taşıma imkanları ile tanıştırıyor. Proje 3. Havalimanı ve 3. Köprü yollarının ortak noktasında iş dünyasının önemli isimleri ile bir araya geliyor.

İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde inşaat çalışmalarına başlanan TEM 34 İkitelli projesinde farklı bölgelerde alan arayan tüketicilere Tahtakale bölgesinde TEM 34 Tahtakale, Basın Ekspres’te Tem 34 Ekspres ve Esenyurt, Kıraç Sanayi Bölgesi’nde Tem 34 Esenyurt 1, Tem34

Esenyurt 2 olarak; 3 ayrı lokasyonda toplam 5 adet proje ile cevap verebilmektedir. Tem 34 Esenyurt 1 ve Tem 34 Ekspres projelerini sundu. Projelerde yaşam başladı. Hemen teslim avantajlarıyla satışlar devam ediyor.