Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

TEM Point lansman öncesi döneme özel yüzde 20 indirimle satışa çıktı

Nata Holding ve Gül Proje ortaklığında İstanbul Sultangazi'de konumlandırılacak olan TEM Point projesinde lansman öncesi döneme özel satışlar başladı.

Nata Holding ve Gül Proje işbirliğiyle Sultangazi'de 75 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılacak olan TEM Point projesi için çalışmalara başlandı. Ön satış dönemine özel avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışa çıkan projeden daire sahibi olmak isteyen yatırımcılara lansman öncesi döneme özel yüzde 20 indirim uygulanıyor. Peşin alımlarla yüzde 10 indirimin daha sunulduğu TEM Point projesinde daire fiyatları 298 bin TL ile 1 milyon 320 bin TL arasında değişiyor.

240 milyon TL yatırım bedeliyle yükselecek olan TEM Point projesinde toplam 686 daire bulunuyor. Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede büyüklükleri 47 metrekare ile 239 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tiplerinde dairelere yer veriliyor.

5 bloktan oluşaca TEM Point projesinde konutların yanı sıra bir alışveriş merkezi ve otel de yer alıyor. 114 bin metrekare konut alanına sahip olan proje, 123 bin metrekare ticari alana, 14 bin metrekare otel alanına sahip. Projeyle ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.tempoint.com.tr adresinden erişilebiliyor.