Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Tema İstanbul Bahçe’de metrekare fiyatları 5 bin 200 TL’den başlıyor

Türkiye ve Avrupa’nın en büyük özel sektör karma projesi olan Tema İstanbul’un ayrıcalıkları ikinci kont etabı ‘Bahçe’ye taşınıyor.

Geniş teras-balkonlu daireleri, yemyeşil bahçe manzaraları ile eşsiz bir yaşam vadeden “Tema İstanbul Bahçe” Etabında 363 konut yer alırken projede lansman dönemine özel dairelerin metrekaresi 5 bin 200 TL’den başlangıç gösteriyor.

Lansman satış ofisinde gerçekleştirildi

Mesa, Artaş, Kantur - Akdaş, Öztaş ortaklığı tarafından hayata geçirilen Türkiye ve Avrupa’nın en büyük özel sektör karma projesi Tema İstanbul’da oturuma hazır konut fırsatları sürerken, benzersiz olanakları ile kaliteli bir yaşam vadeden 2. Konut Etabı “Tema İstanbul Bahçe”nin lansmanı satış ofisinde gerçekleştirildi.

İstanbul’un değerli lokasyonlarından Atakent’te yükselen Tema İstanbul’un “Bahçe” Etabı; estetik mimarisi, geniş teras-balkonlu daireleri, yemyeşil bahçe manzaraları ile eşsiz bir yaşam vadediyor.

Lansman öncesine özel metrekare 5 bin 200 TL

Atakent’in en gözde projesi olarak konumlanan “Tema İstanbul Bahçe”de; dairelerin metrekaresi lansman dönemine özel 5.200 liradan başlarken projede, büyüklükleri 79 metrekare ile 216 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 363 daire yer alıyor. Aile odaklı konut projesi özelliğiyle markalı konut sektöründe özel bir yer edinen Tema İstanbul, ikinci konut etabı “Tema İstanbul Bahçe” ile en yaşanabilir proje özelliğine yeni bir boyut kazandırmayı hedefliyor.

“Projeyi tasarlarken tüm bölgeyi göz önünde bulundurduk”

Mesa Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu; “Tema İstanbul projemizin geliştirilmesine bir master plan oluşturarak başladık. Bu plan doğrultusunda tüm bölgenin ulaşım planından, sosyal yaşam noktalarına kadar her detayını belirledik ve 1.5 milyon metrekarelik alandaki Tema İstanbul projemizi tasarladık. Projemiz kapsamındaki 3.531 konuttan oluşan ilk etabımızı 24 ayda inşa ederek Temmuz 2015’te teslim ettik. Şimdi de ilk etabımızın hemen bitişiğinde 363 konuttan oluşan Tema İstanbul Bahçe etabımızı ve devamında eğlence ve yaşam alanı olarak geliştirdiğimiz Tema World etabımızı hayata geçiriyoruz.” dedi.

“164 daire şimdiden sahiplerine ulaştı”

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya; “Tema İstanbul’un ilk etabında 2 yıl aşkın süredir yaşam devam ediyor. Bu etabımız birçok noktada sektöre ilkleri kazandırdı. Sosyal yaşam alanlarıyla, peyzajıyla, mimarisiyle ve ekonomik aidat giderlerine sahip yönetim anlayışıyla hem bölgede, hem de sektör de sembol olarak konumlandı. Bu anlamda ilk etaptaki sakinlerimizden ve yakınlarından daima olumlu yorumlar aldık. İkinci etabımızı bekleyen çok sayıda müşterimiz vardı. Bugün projemizi ilk kez lanse ediyoruz ancak ön satış döneminde 164 dairemiz kısa sürede sahiplerini buldu.” dedi.

“Türkiye’de ‘ilk’lerin ve ‘en’lerin buluştuğu proje”

Kantur & Akdaş Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kantur; “Tema İstanbul, master planıyla, proje yönetimiyle, tasarımıyla, inşasıyla ve bünyesinde bulunan tüm donatılarıyla Türkiye’de birçok ‘ilk’e ve ‘en’e sahip benzersiz bir projedir. Tema İstanbul projemizle amacımız hiç bir zaman burada yalnızca konutlardan oluşan bir site oluşturmak olmadı. Bunun tam aksine bizim amacımız daima İstanbul’a yeni bir yaşam kültürü kazandırmak oldu. Bu noktada da projemizi ilk etabından, Bahçe etabına ve devamındaki Tema World’e kadar tüm etaplarını birbirine ve bölgeye katma değer oluşturacak şekilde geliştirdik.” dedi.

Eğlencenin yeni adresi:Tema İstanbul

Yerleşim, eğlence ve sosyal yaşamı beraber sunarak İstanbulluları yepyeni bir yaşam kültürü ile buluşturan Tema İstanbul’un 2. Etabı; balkonda, terasta manzara keyfi sunarken eğlence dünyasına da yepyeni bir soluk kazandıracak.

2. etabın eğlence ve alışveriş alanlarını oluşturan kısmında toplam 338 bin metrekare arsa alanı üzerinde kurulacak eğlence parkında; son teknoloji eğlence üniteleri, açık ve kapalı mekanlarda yer alan kapsamlı oyun alanları, sokak eğlenceleri, festivaller ve yıl boyu kutlamalarla bütünleşecek eğlence anlayışı projede bir araya geliyor.

İçinde ve çevresinde yaşayanların yaşam kalitesine canlılık katacak olan Tema World eğlence parkı; zengin peyzaj alanları, sayısız oyun fırsatları, park ve bahçeleri ile düşlediklerinizi gerçeğe dönüştürmek için tasarlandı. Parkta ayrıca, su ve ışık gösterileri barındıran göletlerin etrafında yeme içme mekânları da yer alacak.

Hızla büyüyen ve sanayileşen İstanbul’da çocukların güvenliği ve sosyal olanakları her geçen gün azalırken, 2. Etapta hayata geçirilecek Tema World eğlence parkıyla hem çocuklar hem de çocukluğunu yaşamak isteyen yediden yetmişe herkes tüm gün eğlenme fırsatı bulabilecek.

Toplamda 1,5 milyon metrekare arsa alanı üzerine inşa edilen Türkiye’nin sembol projesi Tema İstanbul’un “Bahçe” Etabı 500 Milyon TL yatırım değeriyle inşa ediliyor. Projede dairelerin teslimleri 30 Haziran 2019 olarak planlanıyor.

Yılda 20 milyon ziyaretçinin hedeflendiği Tema World eğlence parkının 2020’de faaliyete geçmesi planlanıyor.

Bahçeşehir Koleji Tema İstanbul’a geleceğin eğitimini taşıyor

Uyguladığı eğitim modelleriyle Türkiye’de yenilikçi eğitime öncülük eden Bahçeşehir Koleji, Tema İstanbul’un “Bahçe” etabında yerini alıyor. Bahçeşehir Koleji Tema İstanbul’daki kampüsünde anaokulu, ilkokul, ortaokul, Anadolu Lisesi ile Fen ve Teknoloji Lisesi yer alacak.

Öğrenciler Bahçeşehir Kolejinin nitelikli eğitimini bilim ve robotik laboratuvarları, STEM Center ile sportif alanları ve sanat atölyeleriyle destekleyecek kampüste ayrıcalıklı eğitim olanağına sahip olacak.

2018–2019 eğitim öğretim yılında eğitime başlayacak kampüste, Bahçeşehir Kolejinin Türkiye’de fen eğitimini dönüştürmek üzere ilk kampüsünü 2006 yılında açtığı Bahçeşehir Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi de yer alıyor. Türkiye genelinde 8 kampüsü bulunan Bahçeşehir Koleji Fen ve Teknoloji Liselerinin üretim ve AR-GE üssü olarak konumlandırılan kampüs, Tema İstanbul’da geleceğin bilim insanlarını yetiştirecek.

Proje ile birlikte Atakent daha da değerlenecek

“En iyi yatırım, oturuma uygun projedir” mottosuyla hareket eden Tema İstanbul, her dönemde tercih sebebi olarak tasarlanan projesinde yatırımcıların ilgisini çekiyor.

Şehrin stratejik ulaşım projelerine yakın konumuyla öne çıkan Atakent Bölgesi; hızla devam eden Halkalı-Marmaray ve Kabataş-Mahmutbey-Halkalı Metrosu projeleri ile değerini her geçen gün arttırırken, Tema İstanbul’da bölgenin öne çıkan konut projesi olarak alıcılar tarafından ilgi odağı olmaya devam ediyor.