Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Tema İstanbul Köprüsü ve bağlantı yan yolları açıldı

Tema İstanbul yatırımcılarının yaklaşık 100 milyon TL yatırımla inşa ettiği Tema İstanbul Köprüsü ve bağlantı yan yolları hizmete girdi.

Türkiye’nin ilk ve tek Master plana sahip projesi Tema İstanbul, İstanbul'un trafik problemine de çözüm sağlıyor. Projenin yatırımcılarının girişimiyle bölgedeki trafiğe kalıcı çözüm üretmek amacıyla geliştirilen 4 şeritli kuzey ve güney yanyollar tek yön olarak yarın hizmet vermeye başlayacak. Yetkililer, bu yolu kullanan İstanbulluların alışkanlığının tersine bir durum söz konusu olmaması için yeni uygulamaya dikkat çekti.

"Bölge halkına hizmet etmekten mutluyuz"

Tema İstanbul Genel Müdürü Aydın Ayçenk, bölgedeki trafik ihtiyacını karşılamak adına örnek bir proje geliştirdiklerini belirterek; “100 milyon liraya mal olan yeni yatırımımızı hayata geçirdiğimiz için mutluyuz. Başakşehir ve Küçükçekmece'yi 105 metrelik Tema İstanbul köprüsüyle birbirine bağladık. Bu yatırımımızla bölgede trafik ortadan kalkacak. Yanyollar, TEM'den daha geniş planlandı. Güney yanyol 4 şerit Ankara istikametine, Kuzey yanyol 4 şerit Edirne istikametine akacak şekilde tasarlandı. Bölgeye ve bölge halkına hizmet etmekten mutluyuz” diye konuştu.

Son yıllarda planlanan ve yapımına başlanan Kabataş-Bahçeşehir Metro hattı, Halkalı Marmaray son durağı, 3. Havalimanı hızlı tren hattı ve Halkalı-Kapıkule hızlı tren hattı ile Avrupa yakasında yeni bir merkez özelliği kazanan Atakent bölgesi; TEM Otoyolu genişliğindeki yan yolların hizmete girmesi ve Mahmutbey gişelerinin serbest geçiş projesiyle ulaşım açısından son derece avantajlı bir konuma geliyor.