Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Tema İstanbul'da hemen teslim avantajıyla son daireler

Mesa, Artaş –(Avrupa Konutları), Öztaş, Kantur – Akdaş ortaklığıyla hayata geçirilen Tema İstanbul’da yaşam başladı. Projede son dairelerin satışlarıysa devam ediyor.

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük özel sektör yatırım projesi olarak hayata geçirilen Tema İstanbul'da 61 blokta toplam 3 bin 531 konut bulunuyor. 1.5 milyon metrekareyi aşkın dev bir arazi üzerinde yükselen projede 1+1’den, 4+1’e kadar değişen büyüklüklerde 70’in üzerinde farklı tipte konut alternatifleri yer alıyor. Hemen teslim satışların sürdüğü projede son fırsatlar devam ediyor.

Aidatlar 1.5 TL'nin altında

Yüzde 80'i yeşil alana ve sosyal donatı alanlarına ayrılan projede aidatlar ise metrekare başına 1.5 TL'nin altında tutuluyor. Bu özelliğiyle bölgedeki projeler arasında bir adım öne çıkan Tema İstanbul projesinde aidatlar; 143 TL ile 183 TL arasında belirlendi. Rekor seviyedeki bu düşük aidatlar; sunulan tüm olanakların, sürdürülebilir olmasını sağladığı gibi, diğer özellikleriyle birlikte Tema İstanbul’u, 'en yaşanabilir proje' olarak öne çıkaran somut örneklerden biri niteliğinde.

4 farklı ödeme planı

Tema İstanbul'dan daire sahibi olmak isteyenlere 4 farklı ödeme planının sunulduğu projede daire fiyatları ise 419 bin 700 lira ile 1 milyon 230 bin 600 lira arasında farklılık gösteriyor. Banka kredisiyle de daire satın alınabilen projede yüzde 12,5 peşinat fırsatından da yararlanılabiliyor.