Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Tema İstanbul'da yüzde 5 peşinatla daire sahibi olunabiliyor

Mesa, Artaş, Öztaş ve Kantur-Akdaş Ortak Girişim Grubu tarafından Küçükmece'de hayata geçirilen Tema İstanbul'da yüzde 5 peşinatla hemen teslim satışlar devam ediyor.

24 ay gibi rekor bir sürede tamamlanarak Temmuz 2015'te sahiplerine teslim edilmeye başlanan Tema İstanbul'da daire satışları tüm hızıyla devam ediyor. Kısa sürede yüzde 50 oranında prim yapan projede sınırlı sayıda daire sahiplerini bekliyor. Toplamda 3 bin 531 dairenin yer aldığı dev proje 1 milyon 500 metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Avrupa’nın en büyük, Türkiye’nin ilk master planlı özel sektör gayrimenkul projesi Tema İstanbul'da 16 bin kişinin yaşayacağı ve istihdam edileceği düşünülüyor.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve İstanbul Yeni Havalimanı bağlantı yollarına yakınlığının yanı sıra altyapı yatırımlarıyla İstanbul'un gözde yatırım bölgelerinden biri haline gelen Atakent'te yükselen projede büyüklükleri 58 metrekare ile 196 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler yer alıyor. 1+1 ve 2+1 tipindeki daire satışlarının sürdüğü projede 1+1 daireler 460 bin TL ile 485 bin TL arasında, 2+1 daireler ise 480 bin TL ile 820 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Projede yer alan daireler minimum bin 300 TL'den kiraya verilebiliyor. Yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabilen Tema İstanbul'da bir yıl sonra vade farksız yüzde 15 veya yüzde 45 ödeme yapılıyor. Geri kalan bedel yüzde 50 veya yüzde 80'lik kısım ise Ziraat Bankası'ndan 0,88 faiz oranıyla taksitlendiriliyor.

Toplam 61 bloktan oluşan Tema İstanbul projesinin yüzde 85'lik kısım yeşil alana ayrıldı. Topalm 2 milyar dolar yatırım ile geliştirilen Tema İstanbul'da; Türkiye’nin en büyük temalı eğlence parkı Tema World, ticari alanlar, otel, sosyal buluşma ve etkinlik alanları da yer alıyor.