Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Tema İstanbul'un ikinci etabı için ön talep toplama çalışmaları başladı

Artaş İnşaat, Mesa, Öztaş ve Kantur-Akdaş Ortak Girişim Grubu tarafından Küçükçekmece Atakent'te yükselecek olan Tema İstanbul'un ikinci etabı için ön talep toplanıyor.

Satışa çıktığı günden bu yana yatırımcısına en çok kazandıran projelerden biri olan Tema İstanbul'un ikinci etabı için çalışmalar başladı. Doğa Koleji'nin karşısında, Soyak Olimpiakent ve Tema İstanbul arasında kalan arazide yükselecek olan Tema İstanbul ikinci etap için ön talep toplanıyor.

Satışlarına 2017'nin son çeyreğinde başlanması beklenen Tema İstanbul projesinde konut sayısı, daire büyüklükleri, teslim tarihi ve fiyatlar henüz belli değil. 24 ayda tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Tema İstanbul ikinci etapta 1+1 bahçeli, 1+1 teraslı, 2+1 bahçeli, 2+1 teraslı, 3+1 bahçeli, 3+1 teraslı, 4+1 bahçeli ve 4+1 teraslı daire seçenekleri bulunuyor.

Tema İstanbul'un ikinci etabı hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.temaistanbul.com adresinden ya da 0212 970 0000 numaralı telefondan erişilebiliyor.